Call Recorder – ضبط مکالمه حرفه ای در اندروید

انتشار: 20 آذر 1395
ورژن: 1.0
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
Call Recorder – ضبط مکالمه حرفه ای در اندروید

ضبط مکالمه حرفه ای اپلیکیشن فارسی و مفید می باشد که همان گونه که از نامش پیداست مخصوص ضبط مکالمات تلفنی همراه طراحی و پیاده سازی شده برای گوشی و تبلت های اندرویدی است. این برنامه امکان ضبط کامل و بسیار دقیق مکالمات تلفنی را برای کاربران فراهم می سازد و همچنین امکانات بی نظیری در اختیار شما قرار می دهد و که می توانید از امکانات بهره ببرید. این اپلیکیشن کاربردی بر خلاف خیلی از برنامه های دیگر ضبط مکالمه که نصف و یا با کیفیت پایین مکالمه رو ضبط می کنند، صدا رو با کیفیت بالا ذخیره می کند. برنامه ضبط مکالمه حرفه ای قادر است بطور خودکار تمام مکالمات شما رو ضبط کنه تا هر وقت فایل ها ضبط شده را لازم داشتید، به راحتی بهشون دسترسی داشته باشید و از آن ها استفاده نمایید.

بعد از نصب این برنامه تمام تماس های شما روی گوشیتون ضبط میشه و داخل خود گوشی نیز ذخیره می شود. این اپلیکیشن ضبط مکالمه توانایی و امکان را دارد که تنها صدای شما و یا فقط صدای طرف مقابلتون ضبط بشه. از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن عالی می توان به تنطیم فرمت فایل خروجی، ثبت مکالمات با نام یا شماره مخاطب، تاریخ تماس و مدت مکالمه، ذخیره فایل ضبط با فرمت و کیفیت های مختلف و .. اشاره نمود. برنامه برای ضبظ مکالمه نیاز به هیچگونه تنظیم خاصی ندارد و بعد از نصب به صورت خودکار تمامی تماس ها را برای شما ضبط می کند. برای گوش دادن به تماس های ضبط شده می توانید از داخل برنامه فایل مورد نظر را انتخاب کرده و پخش نمایید و حتی تنظیمات ذخیره فایل را تغییر دهید تا در فایل های مورد دلخواه خودتان ذخیره شود. اپلیکیشن ضبط مکالمه حرفه ای یک ابزار ضبط مکالمه تلفنی حرفه ای و فوق العاده را برای گوشی های اندرویدی فراهم می کند.

برخی از امکانات اپلیکیشن ضبط مکالمه حرفه ای

  • ضبط تماس های خروجی
  • ضبط تماس های تمام مخاطبین
  • ضبط تماس های ناشناس یا شماره های مورد نظر و اعمال فیلترینگ بر روی مخاطبین
  • ضبط تماس ها و تنظیم حذف خودکار در فواصل طولانی
  • ضبط تماس ها با کیفیت و فرمت های مختلف
  • منوی تنظیمات با امکانات پیشرفته
  • ضبط تماس های ورودی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.