دانلود تقویم و اذان گو بادصبا 12.5 برای اندروید – نسخه جدید

انتشار: 20 آذر 1400
ورژن: 12.5
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود تقویم و اذان گو بادصبا 12.5 برای اندروید – نسخه جدید

برنامه بادصبا یک تقویم اذان گو فارسی و با قابلیت های بسیار و امکانات کاربردی می باشد که توسط توسعه دهند ایرانی موج همراه برای گوشیهای اندروید و طراحی و تولید شده است. این تقویم زیبا با امکاناتی که دارد، یک برنامه مذهبی نیز به حساب می آید که کاربران می توانند با استفاده از آن به موقع سر نماز خود باشند و از اطلاعات و رویدادهای مذهبی با خبر شوند . این برنامه زیبا دارای ویحت های عالی و منحصر به فرد است که شما با استفاده از نسخه ویجت، در صفحه نمایش گوشی از اطلاعات و خبرهای برنامه اطلاع داشته باشید.

برنامه باد صبا با یک ناوبری گرافیکی بسیار زیبا در تقویم طراحی شده و یکی از پرطرفدارترین برنامه های فارسی و ایرانی به حساب می آید که از این برنامه بیش از 7 میلیون نفر استفاده می کنند. اگر تا به حال از این برنامه استفاده نکرده اید، پیشنهاد می کنیم شما هم به کاربران این برنامه بپیوندید.

برخی از ویژگی ها و امکانات برنامه بادصبا

  • کم حجم و رایگان و بسیار مفید
  • زیبا با محیط کاربر پسند و گرافیکی
  • دارای سه تقويم شمسي، قمری و ميلادی
  • قابلیت نمايش وقايع و رویدادهای ملي و مذهبی تاريخ در تقويم
  • قابلیت سیستم پخش اذان به صورت خودکار در زمان تنظیم شده شهر دلخواه
  • نسخه ویجت عالی و جذاب برای صفحه نمایش گوشی
  • نمایش دادن اوقات شرعی شهرهای مختلف کشور
  • امکان انتخاب موذن برای پخش اذن
  • توانایی تبدیل تاریخ
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.