AppMgr Pro III (App 2 SD) 4.54 – انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه در اندروید

انتشار: 1 تیر 1397
ورژن: 4.54
سیستم مورد نیاز: 3.0 به بالا
AppMgr Pro III (App 2 SD) 4.54 – انتقال برنامه از گوشی به کارت حافظه در اندروید

بعضی وفتا وجود برنامه های زیاد در حافظه داخلی گوشی اندرویدی، فضای زیادی را اشغال می کند و باعث کندی در عملکرد گوشی نیز می شود. یکی از راه حل ها انتقال برنامه ها به حافظه مموری یا کارت می باشد که می توانید با استفاده از اپلیکیشن های مختلف این کار را به راحتی انجام دهید. AppMgr Pro III (App 2 SD) یک برنامه کاملا کم حجم جهت با طراحی کاملا جدید می باشد که برای کاربران سیستم عامل اندروید این امکان را فراهم می کند تا برنامه هایی که در حافظه داخلی گوشی ذخیره سازی شده اند را، در دو صورت ذخیره سازی به کارت حافظه انتقال دهند. این برنامه عالی این قابلیت را نیز برای کاربران می دهد تا بتوانند برنامه هایی را که می خواهند از دید دیگران دور باشد، آن ها را پنهان سازی کنند!

مدیریت برنامه ها به طور پیشرفته با امکانات بسیار و همچنین کاربردی از دیگر ویژگی برنامه AppMgr Pro III است که می توانید برنامه های خود را به صورت دسته ای پاک کنید یا آن ها را با اشتراک بگذارید! این برنامه قادر است ررسی کند و برنامه هایی که از منابع سیستمی گوشی بیشتر استفاده می کنند را متوقف کند و همچنین دیگر قابلیت های عالی که برای مدیریت فایل ها در اختیار شما قرار می دهد که بسیار مفید و کاربردی خواهند بود! برنامه AppMgr Pro III از اکثر زبان های مختلف دنیا پشتیبانی می کند و تا حالا توسط کاربران اندروید در مارکت گوگل بیش از 30،000،000 بار دانلود شده است!

ویژگی های برنامه AppMgr Pro III (App 2 SD)

– کم حجم با امکانات بسیار و پیشرفته

– نمایش لیست کامل برنامه ها با جزئیات

– ذخیره سازی خارجی برنامه به صورت دسته ای

– اشتراک گذاری سفارشی لیست برنامه ها با دوستان خود

– به حالت توقف در آوردن برنامه پرمصرف منابع سیستمی گوشی!

– مرتب سازی بر اساس نام، اندازه و یا زمان نصب و راه اندازی

– توانایی پنهاد سازی برنامه ها به صورت حرفه ای

– پاک کردن دسته ای حافظه پنهان برنامه یا داده

– پشتیبانی از ویدجت در صفحه اصلی گوشی

– حذف سریع و یا انتقال یک برنامه با کشیدن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.