دانلود APK Editor Pro 1.9.10 – برنامه ویرایش و هک کردن فایل ای پی کی اندروید

انتشار: 13 آبان 1397
ورژن: 1.9.10
سیستم مورد نیاز: 3.1 به بالا
دانلود APK Editor Pro 1.9.10 – برنامه ویرایش و هک کردن فایل ای پی کی اندروید

APK Editor Pro برنامه ای محبوب و قدرتمند در سیستم عامل اندروید می باشد که همانطور از نامش پیداست، جهت فراهم سازی ویرایش فایل های Apk یا همان اپلیکیشن های اندروید است. همچنین می توان از این اپلیکیشن به عنوان هک کننده فایل های APK نام برد که با ویرایش آن به خیلی چیزا دست می یابید و تغییرات بسیاری را می تواند روی برنامه مد نظر خود انجام دهید که هک کردن آن می توان نامید. از طریق برنامه APK Editor شما می توانید به سرگرمی جالبی دست یابید که از طریق آن بازی های اندروید را به نوعی هک کنید و دسترسی ها را تغییر دهید تا بازی راحت تری را تجربه کنی یا به برخی از دیگر برنامه ها ویژگی های متفاوتی را اضافه کنید که همه اینها باعث سرگرمی و جذابیت می شود.

در کل و به طور خلاصه گسترده می توان برنامه APK Editor را به این شکل بیان کرد که تا مواردی مانند محلی سازی رشته، جایگزینی پسزمینه، بازسازی مجدد طرح های ثبت شده، حذف آگهی و … بپردازید. آنچه که می تواند انجام دهد، بستگی به نحوه استفاده از آن دارد. با این حال، برای استفاده به خوبی، ما نیاز به مهارت های کمی حرفه ای دارد، ولی کاربران بسیار مبتدی نیز می توانند کم کم یا بگیرند و حرکات کوچک را در برنامه به کار بگیرند. برنامه دارای صفحه راهنما است که تا حدودی کاربران را راه اندازی می کند. نسخه قرار گرفته از برنامه APK Editor در وبسایت نسخه پروه و پولی بوده که نسخه رایگان برنامه در مارکت گوگل پلی بیش از 10 میلیون بار دانلود شده است.

ویژگی های برنامه APK Editor Pro

  • کم حجم و قدرتمند
  • قابلیت هک کردن برنامه های اندرویدی با تغییر مقادیر آن ها
  • محیط حرفه ای و ساده جهت ویرایش فایل ها
  • امکان اضافه کردن دسترسی ها و موارد جدید به فایل APK
  • توانایی انجام دادن تغییراتی همچون محلی سازی برنامه، جایگزینی پس زمینه، بازسازی مجدد طرح های ثبت شده، حذف آگهی و …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.