دانلود TAP30 Driver 2.0.0 تپسی رانندگان – نسخه مخصوص سفیران (رانندگان) اندروید

انتشار: 29 بهمن 1396
ورژن: 2.0.0
دانلود TAP30 Driver 2.0.0 تپسی رانندگان – نسخه مخصوص سفیران (رانندگان) اندروید

تپسی یکی از بزرگترین سامانه های حمل تقل در شهرهای بزرگ از جمله تهران، کرج، اضفهان، مشهد و … می باشد که شما می توانید با نصب و استفاده از برنامه TAP30 Driver تپسی رانندگان به نوعی کسب و کار جدیدی را با کار خود شروع کنید! با تپسی دیگر لازم نیست برای درخواست سفر منتظر بمانید و حتی دیگر در سطح شهر به صورت خالی تردد نمی کنید که شاید برای شما نیز باعث ایجاد تعجب شود! با ثبت خود به عنوان و جزوی از رانندگان تپسیف می توانید ماهانه میلیون بیش از 4 میلیون درآمد داشته باشید.

نحوه کار با اپلیکیشن سفیران تپسی (رانندگان) به این شکل می باشد که با نصب و فعال سازی برنامه، روی گزینه آموزش کلیک نمایید تا تمام مراحلی که در کار باید صورت بگیرد، به شما آموزش داده شود. هم اکنون می توانید جدیدترین و آخرین ورژن اپلیکیشن TAP30 Driver را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دانلود نمایید و به جزو رانندگان تپسی بپیوندید!

ویژگی‌های اپلیکیشن تپ‌سی

  • کم حجم و رایگان برای استفاده
  • امکان فعالیت در شهرهای بزرگ در حال حاضر از جمله تهران، کرج، اصفهان، مشهد و شیراز
  • ارائه گزارش‌های دقیق روزانه به همراه هفتگی و حتی ماهانه از درآمد شما و همچنین مقایسه عملکرد هر راننده با دیگر رانندگان
  • طراحی شده با الگوریتم هوشمند و منحصر به فرد برای تعیین دقیق قیمت سفرهای مختلف براساس میزان ترافیک، مسافت و زمان سفر و …
  • قاببلیت نمایش مناطق با درخواست های زیاد (برای مطلع کردن شما جهت حظور در آنجا و کسب درآمد)
  • قادر به ارسال هر درخواست، تنها برای یک راننده با قابلیت در نظر گرفتن 15 ثانیه زمان قبول سفر
  • امکان مشاهده کردن هزینه و قیمت سفر قبل از قبول درخواست سفر
  • دارای نصب و فعال سازی آسان و ساده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.