برنامه مشاهده اخبار پرسپولیس – اخبار، عکس ها و ویدئوها

انتشار: 21 بهمن 1397
ورژن: 4.4
برنامه مشاهده اخبار پرسپولیس – اخبار، عکس ها و ویدئوها

پرسپولیس یکی تیم های محبوب ایرانی می باشد که طرفداران بسیاری دارد که از لحاظ اخبار و غیره این باشگاه فوتبالی را دنبال می کنند. پرسپولیس یکی تیم های فوتبالی و محبوب ایرانی می‌باشد که دارای طرفداران میلیونی است و یکی از تیم های عالی در فوتبال ایران به حساب می آید. اپلیکیشن اخبار پرسپولیس فوتبال اختصاص داده شده به باشگاه پرسپولیس و بحران و شما با استفاده از آن میتوانید اخبار اطلاعیه ها مقالات ویدیو ها عکس ها و بسیاری دیگر از موارد دسترسی پیدا کنید و به آنها مربوط به باشگاه پرسپولیس می باشد. این اپلیکیشن حجم کم برخوردار می باشد.

لازم به ذکر است که این اپلیکیشن طراحی شده توسط گروه ارتش سرخ یعنی هواداران پرسپولیس اگر شما نیز یکی از طرفداران بخصوص و پرشور پرسپولیس هستید می توانید این اپلیکیشن را از ادامه مطلب با لینک مستقیم از طریق یک کلیک ساده دانلود و مورد بهره قرار دهید که با عکس و ویدیو ها و مقالات موجود در برنامه سرگرم شوید.

برخی از ویژگی و امکانات اپلیکیشن اخبار پرسپولیس

– کم حجم و با محیط محیط پرسپولیسی

– به روز رسانی دقیق و سریع اخبار و مقالات این مرد به باشگاه و تیم پرسپولیس

– دسترسی آسان به مقالات اخبار ویدیو ها وکس ها در باشگاه

– رایگان و طراحی شده مخصوصا داران پرسپولیس

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.