دانلود All Football – Latest News & Videos 2.9.9 – برنامه جدیدترین اخبار فوتبال اندروید

انتشار: 6 تیر 1397
ورژن: 2.9.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود All Football – Latest News & Videos 2.9.9 – برنامه جدیدترین اخبار فوتبال اندروید

All Football – Latest News & Videos برنامه ای فوق العاده در زمینه اخبار فوتبال و اطلاعیه مورد نیاز و جهانی در ورزش فوتبال می باشد که قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید است. شما می توانید با نصب و استفاده از آن می توانید با نصب آن در موبایل و تبلت های اندرویدی خود به جدیدترین و داغترین اخبار مربوطه به دنیای فوتبال دریافتن کنید که این اخبار شامل حاشیه، تیم های مختلف، بازیکنان و … می باشد که محتوای همه جانبه یعنی ویدیو، متن و عکس را در بر دارد که از نظر خیلی از کاربران بهترین برنامه در این زمینه است. همچنین برنامه امکان دنبال کردن نتایج ثانیه و لحظه ی را می دهد که به نوعی امکان دریافت اخبار مسابقه به صورت زنده را فراهم می کند که در این رابطه بسیار دقیق است و در کنار نتیجه می توانید اطلاعاتی از آمار هر بازی را دریافت کنید.

بعد از این توضیحاتی که در مورد برنامه از جمله در پاراگراف بالا اشاره نمودیم، در نتیجه می توان گفت که شما می توانید با داشتن اپلیکیشن عالی All Football (آل فوتبال) تیم و بازیکنان مورد علاقه خود را دنبال کنید، نمرات و نتایج زنده را از تمام مسابقات و همچنین آخرین اخبار فوتبال در سراسر جهان دریافت کنید. همه چیزهایی که شما باید در مورد فوتبال بدانید همه در نوک انگشتان شما هستند اگر می خواهید به همه آن ها دسترسی داشته باشید می توانید هم اکنون آخرین و جدیدترین ورژن برنامه را دانلود کنید. همچنین لازم به گفتن است. این اپلیکیشن با نام All Football – Latest News & Videos در مارکت گوگل پلی عرشه شده است که توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار به خود اختصاص دهد!

ویژگی های برنامه All Football – Latest News & Videos

دریافت جدیدترین و آخرین اخبار از سراسر جهان در مورد فوتبال

امکان دنبال کردن بازیکنان مختلف از جمله رونالدو یا مسی یا تیم مورد علاقه خود

– دریافت آخرین اخبار نتیجه زنده مسابقات فوتبال

– ارائه دادن جزئیات مختلف و دقیق قبل از هر مسابقه بخش های مختلف

– امکان مشاهده کردن عکس، متون و ویدیو از اخبارهای مختلف

– آمار حرفه ای: از جلمه جداول، وسایل، نتایج، تیم، پروفایل بازیکنان و آمار عملکرد …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.