دانلود OGInstagram 10.14.0 – او جی اینستاگرام نصب همزمان دو اینستاگرام در اندروید

انتشار: 17 فروردین 1396
ورژن: 10.14.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود OGInstagram 10.14.0 – او جی اینستاگرام نصب همزمان دو اینستاگرام در اندروید

آیا شما هم جزو کاربران و طرفداران شبکه اشتراک گذاری عکس اینستاگرام  هستید؟ اگر دوست دارید یا می خواهید روی یک گوشی اندرویدی خود از دو حساب اینستاگرام در کنار هم استفاده نمایید، پیشنهاد می کنیم حتما از اپلیکیشن عالی و کاربردی OGInstagram او جی اینستاگرام استفاده کنید! این برنامه کم حجم هست و نسخه غیر رسمی برنامه اینستاگرام می باشد و به هیچ عنوان نسخه رسمی نبوده و البته در نظر داشته باشید که نسبت به اینستاگرام معمولی دارای امکانات و ویژگی های بسیاری هست که کاربران را تحت تاثیر خود قرار می دهد!! برنامه اوجی اینستاگرام علاوه بر قابلیت های مهم و عالی که دارد، این ویژگی دارا می باشد که فایل های اشتراک گذری شده توسط کاربران دیگر را دریافت کند.

OGInstagram دارای ابزارهای بسیاری هست که از جمله ابزار جستجو، ویرایش عکس و … که این امکان را می دهد از شبکه اجتماعی اینستاگرام به صورت حرفه ای استفاده نمایید و کارهای خودرا به راحتی انجام دهید. شما می توانید از این برنامه مثل اینستاگرام اصلی استفاده نمایید و عکس و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید و کارهای حتی کارهای بیشتر! برنامه های زیادی جهت دانلود از اینستاگرام وجود دارد که اکثر آن ها برای کاربران تازکار سخت بوده و نمی توانند فالی ها را دانلود کنند، ولی با برنامه او جی اینستاگرام به راحتی آب خوردن می توانید فیلم ها و عکس هایی را که دوست دارید دانلود نمایید!

برخی از ویزگی های برنامه OGInstagram

  • محیط متفاوت و زیبا با قابلیت های بیشتر
  • امکان دانلود فایلهای اشتراک گذاری شده توسط کاربران دیگر
  • امکان ارسال عکس و فیلم و جذب نمودن لایک بیشتر
  • نصب همزمان دو برنامه اینستاگرام در یک گوشی!
  • ابزارهای مختلف جهت راحت سازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.