دانلود Flipagram: Tell Your Story 8.26.9 – برنامه فلیپاگرام (تبدیل عکس به ویدیو) اندروید

انتشار: 28 اسفند 1396
ورژن: 8.26.9
دانلود Flipagram: Tell Your Story 8.26.9 – برنامه فلیپاگرام (تبدیل عکس به ویدیو) اندروید

Flipagram: Tell Your Story برنامه شبکه اجتماعی پرطرفدار و عالی فلیپاگرام برای سیستم عامل اندروید می باشد. شما می توانید با ثبت نام در برنامه به راحتی به ساخت فیلم با استفاده از عکس های خود بپردازید که در کل می توانید برای به اشتراک گذاشتن لحظات مورد علاقه خود به صورت فیلم از این برنامه استفاده نمایید. کاربران به تعداد میلیونی از سراسر جهان در برنامه وجود دارند که هرکدام از آن ها لحاظت متفاوتی از زندگی خود را به اشتراک می گذازند که می توانید همانند دیگر شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، به راحتی دوستن خود را دنبال کنید و تصاویر و فیلم های آن را مشاهده کنید. همچنین با استفاده از Flipagram به آسانی می توانید از ابزارهای ویرایش، فیلترهای بسیار جذاب، اثرات بسیار و … نهایت بهره را ببرید و ویدیو های خود را جذابتر از قبل کنید!

برنامه فلیپاگرام در مارکت گوگل توسط شرکتش با نام Flipagram: Tell Your Story منتشر شده است که توسط کاربران اندروید از سراسر جهان 100 میلیون بار دانلود شده است و خود را با دریافت امتیاز عالی 4.4 از 5.0 به یکی از بهترین شبکه های اجتماعی تازه کار تبدیل نموده است!

برخی از ویژگی های برنامه Flipagram: Tell Your Story

  • فیلتر و جلوه های بسیار برای جذابیت دادن به آن ها
  • امکانات و ابزارهای بسیار برای تبدیل عکس به ویدیو به صورت آسان
  • آسان برای استفاده از فیلتر و ابزار ویرایش: تمیز کردن، برش، ادغام و …
  • امکان دنبال کردن دوستان و آشنایان خود در برابر از سراسر جهان
  • وجود کاربران بسیار با مکان اشتراک گذاری طراحی خود بدن محدودیت
  • مشاهده یک خوراک شخصی از فیلم های ایجاد شده توسط دیگران در شبکه
  • پیدا کردن مطالب بسیار متنوع در موضوع های کمدی، پخت و پز، آرایش، حیوانات خانگی و …
  • امکان استفاه از عکس های گالری یا گرفتن با دوربین
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.