دانلود Nabze Bazaar 6.0 – برنامه نبض بازار برای گوشی اندروید

انتشار: 21 آذر 1400
ورژن: 6.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Nabze Bazaar 6.0 – برنامه نبض بازار برای گوشی اندروید

نبض بازار اپلیکیشن عالی و مفید جهت اطلاع رسانی قیمت بروز انواع کالا های بازار می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و  برای سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است. شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی و به صورت آسان قبل از خرید، قیمت کالاهای مورد نظرتان را به دست آورید که این می تواند در خرید به شما کمک کند و موجب این مشود که در زمان و پول نیز صرفه جویی شود.

برنامه نبض بازار یک موتور مقایسه قیمت است که به اسکن سایت های خرید آنلاین می پردازد و به شما بهترین قیمت برای بیش از 10 هزار محصولات را اطلاع رسانی می کند. شما می توانید تغییرات بروز قیمت های گوشی، تبلت، دوربین دیجیتال، لپ تاپ، ماشین و مواد دیگر را دنبال کنید و از قیمت آن ها به صورت بروز مطلع شوید. هدف از طراحی برنامه نبض بازار آسان تر نمودن و راحت سازی دسترسی به قیمت تمام کالاها به صورت بروز است.

برنامه اندروید نبض بازار Nabze Bazaar و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم با امکانات بیشتر
  • اطلاع رسانی تمام قیمت کلاها
  • موتور مقایسه قیمت با اسکن کردن سایت های خرید آنلاین!
  • نمایش تمام تغییرات قیمت کالاها مانند: گوشی، دوربین و ….
  • دسترسی آسان و ساده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.