دانلود Bazar Khodro 3.4 – برنامه بازار خودرو برای اندروید – خرید و فروش ماشین

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 3.4
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Bazar Khodro 3.4 – برنامه بازار خودرو برای اندروید – خرید و فروش ماشین

بازار خودرو برنامه ای برای گوشی های اندروید در زمینه خرید و فروش ماشین در سراسر ایران می باشد. با استفاده از آن دیگر نیازی نیست؛ ماشین خود را در مراکز فروش خود به فروش بگذارید، بلکه می توانید از طریق آن ماشین خود را به صورت اگهی ثبت نمایید و مورد دید هزاران نفر قرار دهید تا سریعتر به فروش برسانید. هم چنیبن شما در صورتی که قصد خرید خود را داشتید؟ می توانید از بین هزاران خودرو موجود در برنامه با مدل و نوع های مختلف انتخاب نمایید و ماشین دلخواه خود را سریعتر پیدا کنید. وجود ویژگی فیلتر کردن آگهی و یا جستجو می تواند بسیار سریع در یافتن یا فروش ماشین به شما کمک کند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد خرید و فروش ماسین را دارید؟ می توانید از برنامه بازار خودرو بهره من شوید. آخرین نسخه این برنامه را هم اکنون می توانید با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های برنامه بازار خودرو

  • فیلتر بر اساس شهر،مدل،سال،شاسی
  • پروفایل کاربری
  • درج آگهی در پارکینگ
  • برقراری تماس با فروشنده
  • اشتراک گذاری آگهی
  • امکان افزایش سطح کاربری
  • نمایش تعداد بازدید از آگهی
  • امکان ویرایش آگهی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.