دانلود Photoshop CS6 for phone 6.0.6 – ویرایش حرفه ای تصاویر فتوشاپ اندروید

انتشار: 14 آذر 1396
ورژن: 6.0.6
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Photoshop CS6 for phone 6.0.6 – ویرایش حرفه ای تصاویر فتوشاپ اندروید

قبل از این نسخه های متفاوتی از برنامه فتوشاپ را در سایت مخصوص سیستم عامل اندروید قرار ده ایم که همه آن ها یکی ویرایشگر تصاویری و عکس قدرتمند را در گوشی برای استفاده کاربران به وجود می آورند. امروز نیز قصد قرار یکی نسخه های اصلی فتوشاپ با امکانات اصلی را برای گوشی های اندروید داریم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود. Photoshop CS6 for phone فتوشاپ برنامه کاربردی برای ویرایش و طراحی تصاویر به صورت حرفه ای و زیبا در دستگاه های اندروید می باشد که دارای امکانات و تنظیمات بسیار است تا تصاویر طراحی یا ویرایش شده با بهترین تدوین ها تکمیل شوند. این نسخه دارای ویژگی ها و امکانات اصلی فتوشاپ است که می توانید حرفه ای کار ویرایش را انجام دهید.

برنامه دارای امکانات لمسی است و به راحتی می توانید از آن ها بهره ببرید. همیچنین از جلوه های مختلف نقاشی به همراه فیلترهای مختلف در عکس استفاده کنید تا به آن ها جذابیت و سبک خاصی را اختصاص دهید. برنامه از فرمت های مختلف تصاویر پشتی بانی می کند که می تواند از بین آن ها به فرمت RAW اشاره نمود و البته این امکان وجود دارد که بعد از اتمام و ذخیره ساز عکس هایتان آن ها را از طریق برنامه در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله فیسبوک، توییتر و … به اشتراک بگذارید. Photoshop CS6 for phone نسبت به قابلیت هایی که دارد، از حجم کمی برخوردار است.

برخی از ویژگی های برنامه Photoshop CS6 for phone

  • انجام دادن تنظیمات خودکار و قابل لمسی
  • قابلیت حذف کردن لکه ها، خاک و گرد و غبار با یک لمس
  • مبانی: امکان چرخش، تنگر عکس ها و حذف قرمزی چشم و …
  • رنگ: کنترل های کشویی برای وضوح،  قرار گرفتن در معرض، سایه، درجه حرارت و …
  • قابلیت های سریع و با عملکرد بالا در تنظیمات و ذخیره کردن عکس ها
  • امکان اشتراک گذاری تصاویر در سایت های اجتماعی فیسبوک، توییتر و …
  • پشتیبانی از فرمت های مختلف عکس از جمله فرمت RAW
  • فیلترهای تک لمسی بیش از 20 اثر چشمگیر!
  • دارای موتور بهبود کیفیت تصویر
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.