دانلود POCO Launcher 2.6.3.3 – برنامه لانچر پوکو برای موبایل اندروید

انتشار: 11 شهریور 1397
ورژن: 2.6.3.3
دانلود POCO Launcher 2.6.3.3 – برنامه لانچر پوکو برای موبایل اندروید

POCO Launcher پوکو لانچر جدید اندروید با زیبای و تنوع عالی نسبت به دیگر تم های مشابه و هم سبک می باشد که چند روز پیش عرضه یافته است. این برنامه تاجایی که فراهم شده است، قابل تنظیم می باشد که می توانید تنظیمات بسیاری را رو آن اجرا نمایید. لانچر پوکو به زیبایی طراحی شده است، فوق العاده سریع و امن است که از این رو نیز می توان به حجم کم آن به علاوه پرامکانات بودن آن اشاره نمود. این برنامه لانچر تمام برنامه ها را در کشوی برنامه قرار می دهد، بنابراین صفحه اصلی شما به نظر شسته و رفته و پاک می شود که دسترسی آسان و قابل تغییر به صورت دلخواهی را فراهم می کند. علاوه بر این، شما شاهد یک جسنجوگر برای دسترسی سریع به هر موارد خواهید بود که کاربردی است.

برنامه POCO Launcher از محیط عالی برخوردار می باشد که از هر لحاظ از جمله امنیت قابل اعتمینان می باشد که در سلکه می توان گفت سریع، سبک و و زیبا است. نسخه قرار گرفته از برنامه در ادامه مطلب ورژن جدید و آخر بوده و بدون تبلیغات می باشد که نسبت نسخه رایگان از لحاظ تبلیغات و … هیچ خبری نیست و مزاحمتی برای کاربران حهت استفاده ایجاد نمی شود.

ویژگی های برنامه POCO Launcher

– تمیر کردن صفحه اصلی گوشی با چینش کشویی آیکون ها

– جستجوی راحت برای هر گزینه از جمله برنامه های مد نظر

– فراهم سازی دسترسی آسان به برنامه ها

– مدیریت برنامه ها به صورت دسته بندی شده در گروه های مختلف

– سفارشی کردن آیکون ها به صورت منحصر به فرد

– حفاظت از حریم خصوصی و پنهان کردن آیکون های خود

– سریع و صاف بدون ایجاد کنید و کاهش سرعت موبایل

– طراحی شده به صورت زیبا

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.