دانلود برنامه زنگ موبایل مای رینگتون برای گوشی اندروید – 1.0.0

انتشار: 24 دی 1396
ورژن: 1.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود برنامه زنگ موبایل مای رینگتون برای گوشی اندروید – 1.0.0

هر موبایل دارای چند رنگ تماس و … است که کاربر می تواند هر کدام را به دلخواه انتخاب کنند. برخی از کاربران سلیقه خاصی در این رابطه دارند و زنگ هعای موجود در گوشی را نمی پسندند. زنگ موبایل مای رینگتون یک برنامه اندروید است که بیش از 100 ها  زنگ موبایل را در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن به راحتی به بخش زنگ های گوشی هوشمند خود اضافه نمایید که روی زنگ هشدار، زنگ موبایل تماس و … قرار دهید و تنوعی جدید را در گوشی خود ایجاد نمایید. همچنین شما می توانید زنگ های مختلف در سبک های متفاوت در برنامه مشاهده کنید که شاید زنگ مورد علاقه شما باشد!

اگر شما هم از زنگ های موجود در گوشی خود خسته شده اید؟ می خواهید با تغییر زنگ گوشی خود تحولی جدید را ایجاد نمایید!؟ حتما این برنامه کم حجم و کاربردی را از دست ندید!

ویژگی های برنامه زنگ موبایل مای رینگتون

  • امکان دانلود آسان و سریع آهنگ های مورد نظر
  • امکان جستجو کردن آهنگ مورد علاقه خود
  • وجود 100 ها زنگ متفاوت و مختلف  در سبک های متفاوت
  • دارای زنگ تماس، هشدا، اس ام اس و …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.