دانلود Flash Keyboard – Emoji & Theme 1.0.20181.1214 – کیبورد فلش اندروید

انتشار: 26 آذر 1396
ورژن: 1.0.20181.1214
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Flash Keyboard – Emoji & Theme 1.0.20181.1214 – کیبورد فلش اندروید

Flash Keyboard – Emoji & Theme کیبور فلش یک صفحه کلید حرفه ای و آسان برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. با نصب این کیبورد هزاران شکلک، برچسب های جدید، بهترین تم ها و … اضافه می شود که جذابیت استفاده از صفحه کلید را بالا می برد و حتی لذت بخش می کند. صفحه کلید فلش به شما کمک می کند با ویژگی ها و امکاناتی که دارد از تایپ سریع و دقیقی برخوردار باشید. همچنین برنامه از سبک نگارشی عالی و یکسانی نسبت به کیبوردهای دیگر اندروید برخوردار هست که این بدان معناست که از طراحی ورودی خوشه رقم و کلمه پیش بینی سریع برخوردار است!

یکی از ویژگی های برنامه در اختیار گذاشتن سریع Emoji، تصاویر GIF، برچسب ها، شکلک ها می باشد که به راحتی و با سرعت بسیار بالا می توانید به آن دسترسی داشته باشد. Flash Keyboard صفحه کلید فلش جوری طراحی شده برای همه سلیقه تایپ کردن می باشد و شما می توانید از تمام رنگ ها، طرح ها و تم ها نهایت بهره را ببرید. همچنین انی برنامه از بیش از 50 زبان مختلف دنیا پشتیبانی می کند و امکانت پیشرفته را برای تایپ کردن آسان در اختیار کاربران قرار می دهد!

ویژگی های برنامه Flash Keyboard – Emoji & Theme

  • دارای صفحه کلید سریع و دقیق
  • مناسب برای همه سلیقه های تایپ کردن
  • دارای برچسب های بسیار و مختلف رایگان به همراه شکلک و تم های رنگارنگ
  • نمایش عالی و مناسب کلمات بدون خستگی آوری در چت کردن
  • طراحی شده به صورت هوشمند و سبک با قابلیت غلط یابی
  • امکان طرح بندی های مختلف مانند صفحه کلید QWERTY و صفحه کلید QWERTY در اکثر گوشی ها
  • تنظیم تصاویر شخصی به عنوان برچسب کیبورد
  • دارای قابلیت ورودی و کلمه پیش بینی رقم
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.