دانلود برنامه ایرانی آخرین خبر برای گوشی اندروید – نسخه جدید 9.9

انتشار: 20 آذر 1400
ورژن: 9.9
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود برنامه ایرانی آخرین خبر برای گوشی اندروید – نسخه جدید 9.9

برنامه اندرویدی آخرین خبر یک اپلیکیشن ایرانی فوق العاده و مفید می باشد که می توانید با استفاده از آن، بروزترین و آخرین اخبار را در زمینه ها و موضوعات مختلف دریافت کنید. این برنامه روزانه با ارائه پوشش اخبار جامع ترین با بیش از 600 منابع خبری که دارای مجوز است و مورد اعتماد می باشد که می توانید اخبار مورد علاقه خود را مشاهده کنید. برنامه آخرین خبر آخرین و جدیدترین اخبار ملی، اخبار جهانی، فناوری، سیاست، ورزشی، سرگرمی و … بیش از 23 موضوع که شما می توانید از آن لذت ببرید.

در نظر داشته باشید که با آخرین خبر می توانید به راحتی و به صورت آب خوردن به آخرین مقالات و اخبار دسترسی داشته باشید و اطلاعات کاملی مانند: متن آن و تصاویر دریافت نمایید. این برنامه نیاز به اتصال اینترنت دارد، آنلاین بوده، ولی در صورت مشاهده می توانید، حتی به صورت آفلاین نیز مقالات مختلف را مشاهده نمایید.

برنامه آخرین خبر و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم و رایگان
  • ارائه بیش از 600 منابع خبری
  • دارای محیط خبری و جذاب کاربر پسند
  • آخرین اخبار بروز جهان در موضوعات مختلف
  • اطلاعات کامل از نظر متن، تصویر اخبار
  • دشترسی آسان به خبرها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.