دانلود SoundHound 8.3.3 – ساوند هاوند شناسایی و جستجوی موزیک اندروید

انتشار: 14 مرداد 1397
ورژن: 8.3.3
دانلود SoundHound 8.3.3 – ساوند هاوند شناسایی و جستجوی موزیک اندروید

SoundHound – Music Discovery & Hands-Free Player ساند هاند یگ اپلیکیشن محبوب از سوی شرکت بزرگ SoundHound Inc. است که قبل از این نیز اپلیکیشن های فوق العاده ای به دنیای اندرویدی معرفی کرده است. هدف ساحت و ارائه این برنامه کمک کردن به کاربران جهت شناسایی فایل های موزیک در موبایل می باشد که کمک می کند تا کاربران بتوانند موسیقی مورد نظر خود را ازش هیچ اطلاعاتی ندارند، شناسایی کرده و به اطلاعاتی چون نام خواننده، نام موسیقی و … دستری پیدا کنند. کارایی کلی برنامه جایی است که شما در دستگاه اندرویدی موسیقی های داشته باشید که از اطلاعات مختلف در مورد آن ها، که حتی در بالا اشاره نمودیم بی خبر باشید، ولی علاقه ای زیادی به دانستن نام آهنگ و خواننده دارید، می توانید از برنامه بهره ببرید.

البته اپلیکیشن های مختلف در این زمینه وجود دارد که می تواند به محبوبترین ها آن Shazam است که از امکانات بسیاری نیز برخودرا است. از این می توان به امکانات فوق العاده ساوند هاوند نیز اشاره نمود که یکی از ویژگی های آن ، فراهم سازی امکان دسترسی به دیگر موسیقی های جدید با جدیدترین تاریخ ، در سبک های مختلف می باشد تا کاربران از گوش دادن به دیگر موسیقی لذت ببرند. برنامه SoundHound در مارکت پلی استوری گوگل توانسته با جذب اعتماد کاربران امتیاز خوب 4.3 از 5.0 را با رای مخاطبین کسب کند و از این رو بیش از 100 میلیون بار مورد دانلود قرار بگیرید!

ویژگی های برنامه SoundHound

– ضربه زدن به دکمه SoundHound در برنامه جهت کشف موسیقی

– پیدا کردن مشخصات آهنگ مورد علاقه و مد نظر خود

– پیگیری تمام کشف های خود در تاریخ شخصی خود

– داغترین موسیقی جدید را در سراسر ژانر، جهانی و محبوب ببینید

– دسترسی به بسیاری از موسیقی های مختلف

– سریع از هر لحاظ با قابلیت های بسیار

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.