دانلود Quran Smart Pen 8.5 – قرآن صوتی با قلم هوشمند همراه برای اندروید

انتشار: 13 فروردین 1397
ورژن: 8.5
دانلود Quran Smart Pen 8.5 – قرآن صوتی با قلم هوشمند همراه برای اندروید

Quran Smart Pen برنامه پرطرفدار مذهبی برای گوشی های اندروید می باشد که یک قلم هوشند به همراه قرآن صوتی به همراه امکانات بسیاری است. شما با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی و آسانی می توانی دبدون هیچ مشکلی کلمه به کمله هر آیه را به صورت صوت و ترجمه گوش دهید که نحوه کار آسان و سریع را دارا است. وجود صوت تمام قاریان معروف ایرانی از جمله آقای پرهیزکار و حتی قاریان کشورهای دیگر که هرکدام زا خواستید در هر جزء از قرآن به کار ببرید و با صدای آن ها سوره مورد نطر خود را گوش دهید. دارا قابلیت عثمان طه واقعی با امکانات بیشتر در کنار آن جهت استفاده و بهره وری که دیگر برنامه های اندرویدی قرآن صوتی این قابلیت و ویژگی را ندارند.

امکان یادداشت برداری، برچسب و نشانه گذاری با امکان هایلات آیه، دسترسی به تفسیر کامل به صورت صوتی و متنی،داشتن بسیاری از ابزارهای مفید و کاربردی و … از برخی امکانات و قابلیت های برنامه قرآن صوتی با قلم هوشمند می باشد. این برنامه در کل قادر به آموزش دهی بالای از لحاظ قرآنی و مفهومی می باشد که قرآن کاملا صوتی با امکانات هوشمند و 48 دوره قرائت ترتیل برای سیستم عامل اندروید به ارمغان می آورد که همیشه و هر وقت که خواستید می توانید گوش دهید، یاد بگیرد و از شیدن کلام آسمانی لذت ببرید. لازم به ذکر است که این برنامه جهت قرار دادن برخی از امکاناتش در اختیار کاربران از جمله ویژگی قرآنی صوتی، نیاز به اتصال اینترنت دارد.

ویژگی های برنامه Quran Smart Pen

  • دارای قرآن کامل به همراه صوت و قلم هوشمند
  • داشتن خودآموز همراه برای یادگیری سریع روخوانی و حفظیات
  • پخش صوت با شروع از طریق لمس هر بخش آیه و سوره
  • امکان نشانه و برچسب گزاری پیشرفته صفحات قرآنی
  • امکان دانلود کردن تمام فایل های صوتی قاریان قرآن ایرانی و …
  • صوت قرآن به صورت دو زبان عربی و فارسی
  • امکان جستجوی پیشرفته متن در آیات قرآنی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.