دانلود برنامه قرآن حکیم برای اندروید – قرآن صوتی و ترجمه گویا با تفسیر 8.4.1.13690

انتشار: 9 خرداد 1398
ورژن: 8.4.1.13690
دانلود برنامه قرآن حکیم برای اندروید – قرآن صوتی و ترجمه گویا با تفسیر 8.4.1.13690

قرآن حکیم یکی دیگر از برنامه های کاربردی و مفید مذهبی در زمین قرآن صوتی می باشد که مخصوص استفاده و مورد بهره گیری قرار دادن در موبایل های اندروید است. این اپیلیکشن کم حجم و کاربردی نسبت به یک قرآن صوتی از ویژگی های بیشتری برخوردار است و همچنین در کنار این امکانات قابلیت های منحصر به فرد را به عنوان یک قران صوتی برای کاربران فراهم می کند. یکی از ویژگی های آن علاوه بر صوتی بودن چند زبانه بودن قرآن را فراهم می کند ، یعنی به این منظور که کاربر می تواند به قرآن عربی، انگلیسی، فارسی و … دسترسی داشته باشد و نسبت به زبان خود به خواندن آن بپردازید تا مفهوم کلمات را درک نماید. شما می توانید با نصب برنامه قرآن حکیم در موبایل قارد خواهید بود به کلیپ و بسیاری دیگر از موارد در مورد قرآن دست یابید. آخرین و جدیدترین نسخه از برنامه قرآن حکیم با لینک مستقیم در ادامه مطب برای دانلود قرار گرفته است.

برخی از امکانات و ویژگی های قرآن حکیم اندروید

– تفکیک شده بر اساس جزء از صفحات قرآن

– بانک صوتی از تلاوتهای مجلسی و سخنرانی های مختلف در زمینه تفسیری قرآن کریم

– دارابودن بانک ویدیویی از کلیپ های تلاوت های تفسیری قرآن

– استخاره با قرآن کریم بر اساس نظر آیت الله مکارم و حجت الاسلام ابطحی

– امکان سفارشی نمودن از لحاظ قلم و بسیاری دیگر از موارد با تنظیمات آسان

– رسم الخط ها زیبا از آیات الهی قرآن کریم

– داشتن ترجمه به زبان فارسی قرآن

– ترجمه قرآن به دیگر زبانه

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.