دانلود All Video Audio Converter PRO 5.1 – اپلیکیشن تبدیل فرمت رسانه های اندروید

انتشار: 8 مهر 1397
ورژن: 5.1
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود All Video Audio Converter PRO 5.1 – اپلیکیشن تبدیل فرمت رسانه های اندروید

All Video Audio Converter PRO یک تبدیل کننده قدرتمند صوتی و تصویری، ابزار تبدیل برای آندروید است که تمام فرمت های صوتی و ویدیویی را شامل می شود. این فرمت های فایل در چند نوع عبارت است از هر فایل صوتی، هر موسیقی، آهنگ زنگ، سوابق در هر طول که شما می توانید با گزینه های مختلف تبدیل به فرمت های متفاوت تبدیل نمایید. این برنامه در فرمت های صوتی از AAC، OGG، AIF، AIF، WAV، RA، FLAC، WMA، AC3 و .. پشتیبانی می کند. همچنین در فایل های ویدیویی از فرمت های Rmvb، FLV، Avi، Mov، MP4، m4a، 3gp، 3g2، mj2، mkv، wmv، webm، divx پشتیبانی می کند و دارای تنظمیات بسیایر برای رساندن کاربران به تنیحه قابل قبول و دلخواه می باشد.

اپلیکیشن اندرویدی All Video Audio Converter از امکانات و همانطور که گفتیم از تنظیمات متوسط برخوردار است که باعث می شود تا کاربران به راحتی و آسانی کنترل دقیقی برای کیفیت بخشیدن به فایل های مد نظر برای مبدل کردن داشته باشند. همچنین باعث افزایش کیفیت حجمی و صوتی فایل های mp3 نیز می شود و علاوه بر این در فایل های ویدیو نیز همچنین است. نسخه قرار گرفته از برنامه All Video Audio Converter PRO همانطور که از نامش معلوم است، نسخه پروه و عرضه شده پولی در مارکت گوگل با لینک مستقیم برای اندروید است.

ویژگی های برنامه All Video Audio Converter PRO

– کم حجم و در دو نسخه رایگان و پولی

– پشتیبانی از فرمت های مختلف صوتی AAC، OGG، AIF، AIF، WAV، RA، FLAC، WMA، AC3

– پشتیبانی از فرمت های مختلف ویدیو Rmvb، FLV، Avi، Mov، MP4، m4a، 3gp، 3g2، mj2، mkv، wmv، webm، divx

– رابط کاربر بسیار هیجان انگیز است و کاملا بر اساس طراحی مواد

– تقویت کننده حجم فایل های mp3

– قابلیت توانایی فرمت در چند نوع مختلف

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.