دانلود برنامه همراه من همراه اول + نسخه قدیمی

انتشار: 21 تیر 1402
ورژن: 5.4.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود برنامه همراه من همراه اول + نسخه قدیمی

دانلود برنامه همراه من بعلاوه معرفی بخش های مختلف این اپلیکیشن چیزی است که در این مطلب به همراه نسخه قدیمی به آن می پردازیم. با برنامه همراه من می توانید به سادگی به مدیریت سیم کارت همراه اول اقدام نمایید. با نصب و دانلود آن بصورت رایگان و سریع انواع خدمات متنوع و کم نظیری برای مدیریت سیم کارت همانند خرید شارژ لحضه ای و آنلاین و سایر امکانات در اختیار شما قرار میگیرد که بطور مثال می توان به مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره، پایان دوره، خرید آسان بسته های اینترنتی، مشاهده آمار مصرفی های اینترنت، فعالسازی آوای انتظار دلخواه، وجود انواع هدیه و تخفیفات عالی و … اشاره نمود.

برنامه همراه من یک نسخه اندرویدی قابل دانلود و رسمی منتشر شده شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) می باشد و مخصوص کاربری مشترکین همراه اول می باشد.

اگر شما هم جزو یکی از خریداران سیم کارت های دائمی یا اعتباری همراه اول می باشید می توانید از خدمات ویژه برنامه همراه من با دانلود که برای ارائه خدمات سریع تر و بدون نیاز به مراجعه حضوری که جلب رضایت بیشتر استفاده کنندگان توسعه داده شده از مزایای حداکثری این برنامه محبوب اندروید بهره مند شوید.

لازم به توضیح می باشد که این امکاناتی که نام برده شد از برخی ویژگی های درون برنامه ای اپ همراه من می باشد. شما می توانید با دانلود و نصب این این برنامه بر روی گوشی همراه به راحتی به همه امکانات ویژگی ها براحتی دسترسی داشته باشید. با نصب برنامه شما یک رمز یک بار مصرف میگیرید و بعد می توانید با ورود به اپلیکیشن یک رمز عبور دلخواه ثابت را برای خود تعیین نمایید.

از ویژگی های خوب و عالی این برنامه می توان به قابلیت مدیریت سیم کارت ها اشاره نمود همانند مسدود سازی و از این قبیل موارد کاربردی. شما می توانید بعد از نصب با راه اندازی برنامه بسادگی از امکانات برنامه با یکبار ورود بهره مند شوید و از مدیریت سیم کارت و خدمات همراه اول بصورت غیر حضوری لذت ببرید.

تنوع بسته های خدماتی همراه اول

با دریافت و فعال سازی همراه من قادر خواهید بود انواع بسته های اینترنتی را در حدود زمانی روزانه، دوماهه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، سالانه و بلند مدت را با قیمت های بروز و خرید آنی در دسترس داشته باشید. لازم به ذکر هست که دارندگان سیم کارت های دائمی همراه اول می توانند از دو روش پرداختی برای این بسته ها استفاده کنند. یک روش بر روی قبض تلفن همراه است که در اینصورت در اواخر ماه بر روی قبص محاسبه می شود. یک روش دیگر پرداخت مستقیم می باشد که در اینصورت بایستی برای خرید از طریق درگاه درون برنامه یا درگاه اینترنتی اقدام شود. و بعد از خرید اینترنت سریع فعال خواهد شد. همچنین می توانید برای شماره دلخواهی از سیم کارت همراه اول اینترنت بخرید یا به او هدیه دهید.

در بخش خرید بسته مکالمه دو بخش وجود دارد بنام های ماهیانه و تخفیفی که در بخش ماهیانه تنوعی از بسته ها وجود دارد که بصورت ماهانه هستند و می توانید خریداری کنید. در بخش تخفیفی برای هر دقیق مکالمه داخل شبکه قیمت هایی وجود دارد که با تخفیف ویژه همراه اول هستند و این بسته ها نیز ماهانه می باشند.

در قسمت بسته همراهی همراه اول می توانید بسته های مکالمه و اینترنت و پیامک مخصوص به خود را با قیمت های تخفیفی ویژه به نسبت مصرف خود در این سه مورد داشته باشید. البته لازم است به یاد داشته باشید که این بسته ها برای تمامی سیم کارت های همراه اول دارای تفاوت قیمتی می باشند.

یک بخش بسیار جذاب و عالی در همراه من گنجانده شده است بنام بسته ترکیبی دلخواه که در این سیستم می توانید با توجه به نیاز خودتان به اینترنت، مکالمه و پیامک بسته مصرفی بسازید و قیمت بگیرید و بلافاصله بعد از پرداخت به آن بسته مورد نیاز خودتان دسترسی داشته باشید.

آشنایی با کیف پول همراه من

اپلیکیشن همراه من دارای کیف پول می باشد. یعنی شما می توانید با شارژ نمودن آن بدون نیاز به اتصال به درگاه بانکی در هر بار نیاز به پرداخت، واریزی خود را برای خدمات همراه اول از کیف پول استفاده نمایید. مزیت این کار این است که برای هر خدمتی نیاز نیست هر بار اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید و این کار به راحتی شما کمک خواهد کرد.

همچنین در قسمت کیف پول می توانید لیست تراکنش های ماه اخیر کیف پول همراه را مشاهده نمایید و اطلاعات دقیقی از زمان و تاریخ و همچنین مبلغ پرداختی در دسترس داشته باشید.

صورت حساب و تقسط بدهی

همراه اول بر اساس قوانین خودش یک صورتحساب میان دوره و یک صورتحساب پایان دوره را برای مشترکین خود در نظر میگیرد و ریز هزینه های مصرفی سیم کارت را به تفکیک هر یک و دقیق برآورد و خودکار محاسبه می کند که در بخش مربوط به خود می توانید آن را مشاهده نمایید. از جمله موارد جزئی در مصرف که در این برنامه لیست واری نمایش داده می شود می توان به مکالمه درون اپراتوری، مکالمه برون اپراتوری، بسته های اینترنتی، آبونمان، مالیت و عوارض اشاره کرد.

در بخش پایین تر شناسه قبض و پرداخت و جمع صورتحساب تا تاریخ مشخص، کارکرد مکالمه نمایش داده می شوند. که این اطلاعات کاربردی و ضروری می تواند جزئیات بیشتری را در اختیار بگذارد.

تقسیط بدهی شاید از موضوعاتی باشد که در اپراتور همراه اول بعید بنظر برسد اما باید بگوییم که این از داخل برنامه امکانپذیر می باشد و کاملاً واقعی است. اما قوانین و شرایطی تقسیط بدهی دارد که اگر آن شرایط را داشته باشید می توانید از این خدمت جذاب همراه اولی برخوردار شوید و این عالی است.

کدهای هزینه در همراه من

هر یک از خدمات همراه اول دارای کد هزینه می باشد. یعنی هر خدمتی با نام مشخص و منحصر بفرد کد شناسایی دارد و برای آن مبلغی بر اساس ریال نوشته شده است. این بخش دارای سه قسمت کارمزد خدمات، خدمات ویژه و بسته ها می باشد که به تفکیک دارای خدمات دسته بندی شده می باشند.

امتیازگیری، طرح ها و جوایز

اگر از سیم کارت همراه اول خود زیاد استفاده می کنید از اینترنت تا مکالمه این ها هزینه دارد. اما با پرداخت این هزینه ها پیامکی برایتان ارسال خواهد شد که مربوط به امتیاز گیری می باشد و در آن پیامک توضیح داده است که برای دریافت آن امتیازها بایستی همراه من را نصب کنید. بعد از این کار می توانید با مراجعه به باشگاه مستریان برنامه همراه من نسبت به دریافت امتیاز اقدام نمایید.

این امتیازها چه کاربردی دارند؟ همراه اول با توجه به امتیاز های دریافت شده که با مراجعه به بخش امتیازات می باشد و دریافت امتیاز انجام شده لیستی از طرح ها و جوایز را در نظر گرفته است که اگر امتیاز عددی شما به آن عدد برسد می توانید آن را رایگان دریافت کرده و لذت ببرید. طرح ها و جوایز شامل کدهای تخفیفی از خدمات دهندگان اینترنتی، فروشگاهی و غیره می تواند باشد که این تخفیف ها بصورت درصدی یا این که بصورت ریالی است مثلاً 100 هزار تومان تخفیف خرید…

بسته های اینترنت در طرح ها و جوایز شامل بسته های مختلف جذاب می باشد. برفرض مثال برای دریافت بسته 5 گیگابایت اینترنت 30 روزه نیاز به 450 امتیاز است. همچنین درصد باقی مانده برای رسیدن به امتیاز مورد نیاز در هر طرح و جایز نشان داده می شود.

بسته های مکالمه و ترکیبی نیز می تواند مکملی از اینترنت، پیامک یا مکالمه باشد. با کلیک روی دریافت بسته نیز بسته فعال خواهد شد. با کلیک روی دریافت امتیاز پیامکی برای شما مبنی بر افزوده شدن امتیازات ارسال می شود و می توانید از آن ها استفاده کنید.

معرفی بخش خدمات سیم کارت

مدیریت سیم کارت: می توانید با استفاده از این گزینه اقدام به قطع سازی سیم کارت خود نمایید. در استفاده از این قسمت دقت کنید چون برنامه در لحظه اقدام به قطع شماره تلفن همراه می نماید.

رومینگ: مشترکان سیم کارت های همراه اول می توانند جهت کاهش هزینه های رومینگ در کشور دیگر نسبت به خرید بسته های رومینگ اقدام نمایند. در بخش رومینگ می توانید وضعیت آن را مشاهده کنید و درصورت نیاز آن را فعال یا غیرفعال نمایید.

خلاصه کارکرد: شاید دوست داشته باشید جزئیات مصرف اینترنت و مکالمه و یا سایر خدمات شماره تلفن همراه خودتان را مشاهده کنید. خلاصه کارکرد این امکان را به شما می دهد و در بازه زمانی 90 روزه می توانید به لیستی از گزارش ها دست پیدا کنید و انتخاب تاریخ از سه ماه گذشته تا تاریخ امروز را پشتیبانی می کند.

ریزمکالمات کامل: اگر تمایل داشته باشید می توانید از این بخش برای مشاهده ریزمکالمات پیامکی و زیرمکالمات گفتگویی با انتخاب تاریخ در حدود 90 روز دسترسی داشته باشید.

تبدیل به دائمی: یکی از بخش های خیلی جذاب برای مشترکین اعتباری می تواند باشد. اگر سیم کارت اعتباری همراه اول دارید و تمایل دارید به دائمی تبدیل کنید این بخش برای شما طراحی شده است. با مشاهده قوانین و مقررات این بخش و مراحل انجام تبدیل براحتی می توانید اقدام به تغییر سیم کارت از اعتباری به دائمی نمایید.

تعرفه آزاد: با استفاده از این سرویس می توانید تعرفه آزاد اینترنت مربوط به خود را فعال یا خیر فعال نمایید. یعنی با فعال سازی این سرویس قادر خواهید بود بدون داشتن بسته اینترنت فعال از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده کنید. توجه نمایید که فعال سازی و استفاده از اینترنت آزاد هزینه های بمراتب بیشتری نسبت به بسته در پی خواهد داشت.

لیست سیاه: این بخش بیشتر برای مشترکین اعتباری کاربرد دارد. درصورتی که 5 بار متوالی پین شارژ خریداری شده خود را از طریق شماره گیری ستاره 140 اشتباه وارد نمایید شماره تلفن همراه شما در این لیست قرار خواهد گرفت. درصورتی که چنین اتفاقی بیفتد می توانید آن را در این لیست سیاه مشاهده نمایید و اقدام به خارج سازی آن کنید. یا می توانید با شماره 9990 برای رفع این مشکل با کارشناسان اپراتور تماس بگیرید.

استعلام یوسیم: در سیم کارتی که دارید اگر از اینترنت نسل چهارم پشتیبانی کند در این بخش مشاهده خواهید کرد و در غیر اینصورت نیز پیغامی دیگر مشاهده می نمایید. درصورتی که سیم کارت شما از اینترنت نسل چهارم پشتیبانی نکند می توانید با مراجعه حضوری اقدام به ارتقای سیم کارت نمایید. برای استفاده از اینترنت فورجی یا نسل چهار باید تنظیماتی در گوشی اندروید یا آی او اس داشته باشید که در سایت همراه اول راهنمای کاملی در این خصوص وجود دارد.

معرفی بخش خدمات مکالمه

آوای مکالمه: یکی از جذابترین بخش ها است که می توانید با مراجعه به آن آهنگ های مختلف از هنرمندان را پخش نمایید و با یک کلیک ساده و هزینه 300 تومان آن را فعال نمایید. با انتخاب ذره بین می توانید دسته های این بخش را که شامل مناسبتی، پاپ، ورزشی، موسیقی فیلم، کلاسیک، سنتی، ویژه همراه اول، مذهبی، محلی، کودکانه، بی کلام، شعر و سخن، بین الملل، اتباع خارجی… را مشاهده و بر اساس سلیقه خودتان انتخاب نمایید. درصورتی که آهنگ خاصی یا هنرمند خاصی مدنظر دارید با جست و جو در این بخش اگر وجود داشته باشد امکان فعال سازی را دارید.

محدودیت مکالمه: تمام کاربران همراه اول می توانند با فعال کردن سرویس محدودیت تماس صوتی و انجام تنظیمات لازم در تلفن هوشمند در تنظیمات تماس و گزینه محدودیت مکالمه (Call Barring) حالت های مختلف محدودیت را انتخاب نمایند.

پیامگیر صوتی: با فعال سازی پیامگیر صوتی کلیه مشترکان همراه اول می توانند مکالمات خود را درصورت دردسترس نبودن، عدم پاسخگویی… به صندوق صوتی انتقال دهند. پس از فعال سازی این مورد وارد تنظیمات گوشی خود شده و در بخش تماس گزینه انتقال تماس را انتخاب کرده و حالت عدم پاسخدهی را به شماره 09910009912 تنظیم نمایید. به این صورت تماس ها به صندوق صوتی منتقل می شوند و همراه اول با فرستادن پیامک از سرشماره 09910009912 مشترکان را از داشتن پیام صوتی تازه اطلاع رسانی خواهد کرد. همچنین می توانید با شماره گیری 09910009912 تماس های صوتی خودتان را بشنوید.

محدودیت مکالمه بین الملل: با فعال کردن محدودیت مکالمه بین الملل قادر خواهید بود از برقراری تماس ناخواسته بین الملل جلوگیری کنید. در صورت ایجاد محدودیت، چنانچه قصد برقراری تماس صوتی به خارج از کشور را داشته باشید باید برای رفع این محدودیت دوباره اقدام کنید. هزینه ای برای تکرار ایجاد مانع یا رفع محدودیت وجود ندارد و می توانید هر چند بار که مورد نیازتان بود استفاده کنید. همچنین درصورتی که سرویس VOLTE بر روی شماره سیم کارت فعال باشد جهت بهره مندی از سرویس محدود سازی مکالمه بین الملل الزامی است در ابتدا سرویس VOLTE را غیرفعال کنید و سپس برای محدود کردن مکالمه بین المللی اقدام کنید.

برخی ویژگی های برنامه همراه من شرکت همراه اول

 • امکان خرید شارژ، بسته اینترنتی و بسیاری دیگر …
 • اطلاع داشتن از هدیه و تخفیفات مختلف همراه اول برای کاربران مانند: هدیه روز تولد و …
 • امکان انتخاب سرویس آوای انتظار
 • فعال و غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی با یک کلیک ساده
 • امکان غیرفعالسازی خدمات مبتنی بر محتوا
 • مشاهده و پرداخت صورت حساب های پایان دوره و میان دوره یا انتقال یافته
 • امکان انتقال آسان اعتبار دائمی به اعتباری
 • قابلیت فعالسازی اینترنت نوترینو
 • ویژگی های عالی برای مدیریت سیم کارت ها
 • امکان پرداخت درون برنامه ای یا وبسایتی
 • ارائه اطلاعات دقیق و بروز برای بسته های مکالمه و اینترنت و پیامک
 • دارای قابلیت نمایش چندین بسته اینترنتی
 • امکان خرید بسته های اینترنتی با سرعت نوترینو
 • در اختیار گذاشتن گزارش مصرف اینترنت
 • وجود خدمات ویژه از جمله: ریز مکالمات، تغییر رمز دو، قطع و وصل خط، مشاهده مشخصات خط
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
2 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.

 1. مهدی محمدیان
  06 اسفند 1402

  سلام، نزدیک به یکسال است همراه من روی گوشی من اجرا نمی شود چکار کنم؟ گوشیم A12 و نرم افزارش هم بروز است. بر روی گوشی نصب می شود ولی هیچوقت پیامک فعالسازی برام نمیاد؟؟

  • ابولفضل
   07 اسفند 1402

   سلام با ۹۹۹۰ تماس بگیرید و از کارشناسان تلفنی راهنمایی بخواید. قطعا راه حل مناسبی برای شما ارائه خواهند کرد.