دانلود Runtastic PRO Running, Fitness 8.2.2 – برنامه سلامت و تناسب اندام اندروید

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 8.2.2
دانلود Runtastic PRO Running, Fitness 8.2.2 – برنامه سلامت و تناسب اندام اندروید

آیا شماهم جزو کسانی هستید که به تناسب اندام خود خیلی اهمیت می دهید؟ دوست دارید همیشه در وزن ایده آل باشید و از سلامتی خود در وزن نرمال لذت ببرید!؟ پس حتما این برنامه فوق حرفه ای مدیریت سلامتی را از دست ندید! Runtastic PRO Running, Fitness برنامه پرطرفدار و پرامکانات در زمینه سلامتی و پزشکی برای دستگاه های سیستم عامل اندروید می باشد و در خلاصه می توان گفت که بسیار کاربردی و مفید است. با نصب و استفاده از این برنامه شروع به ردیابی فعالیت های تناسب اندام خود از لحاظ فاصله، زمان، سرعت، کالری سوزانده شده و غیره بپردازید؛ مانند راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری و پیاده روی که از طرق جی پی اس محاشبه می شود. برنامه می تواند به صورت کاملا حرفه ای برنامه غذایی و ورزشی شما را مدیریت کند و نیازها را برای اضافه کردن و کمبود برطرف نماید که هیچ یک از برنامه های دیگر این قابلیت ها را ندارند!

برخی از ویژگی های برنامه Runtastic PRO Running, Fitness

  • مکث خودکار: قادر به مکث خودکار در موقع توقف حرکت
  • مسیرها: ایحاد مسیرها و مرور و پیدا کردن آن از سرار جهان در تلفن همراه
  • صدای واقعی مربی: بازخورد صوتی بر اساس ترجیحات شخصی شما جهت روحیه
  • برنامه تمرینی: میدریت آموزش ها و تمرینات ورزشی جهت رسیدن به اندام متناسب
  • نتایج چالش ها: مشاهده کامل نتایج چالش های گذشته
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.