دانلود P4P 7 Minute Workout 4.4.6 – برنامه تمرین تناسب اندام در هفت دقیقه اندروید

انتشار: 15 مرداد 1397
ورژن: 4.4.6
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود P4P 7 Minute Workout 4.4.6 – برنامه تمرین تناسب اندام در هفت دقیقه اندروید

P4P 7 Minute Workout همانطور از نامش پیداست یکی دیگر از برنامه بدنسازی در خانه برای موبایل های اندروید است. آیا تا به حال فکر کرده اید که این امکان وجود دارد که کل بدن خود را فقط 7 دقیقه در تمرین تناسب اندام قرار دهید و حداکثر کالری را بسوزانید و نتایج مورد نظر خود را به دست آورید!؟ علم در 7 دقیقه نه تنها می گوید که این امکان وجود دارد، بلکه این یکی از بهترین راه هایی است که می توانید از آن استفاده کنید. این برنامه تمرینات مخصوص هفت دقیقه ای را ارائه می دهد که به نوعی کلیدی هستند که باعث می شوند تا شما بتوانید به راحتی و در کمترین زمان فشار عضلات را جهت رسیدن به تناسب اندام بالا ببرید.

کلمه “بیشتر” همیشه به معنای بهتر نیست! برای مثال بیشتر غذا خورد باعث مشکلات در بدن می شود، ورزش نیز همانند آن است یاید همه چه با برنامه و مقدار مورد نیاز به بالا برود! برنامه P4P 7 Minute Workout آموزشات مخصوص برای انجام تمرینات به صورت ویدیو ارائه می دهد تا کاربران سریعتر و راحتر بتوانند تمرینات را انجام دهند. این فیلم های آموزی تعدادی زیادی دارند که می توانید از آن ها بسیاری از حرکات و موارد را یاد بگیرید. آخرین و جدیدترین ورژن برنامه P4P 7 Minute Workout در ادامه مطلب با لینک مستقیم جهت دانلود قرار گرفته است که می توانید دانلود نمایید. اگر قصد سوازندن کالری و رسیدن به تناسب اندام را دارید؟ پس حتما این اپلیکیشن مفید را از دست ندید!

ویژگی های برنامه P4P 7 Minute Workout

– دارا بودن بسیاری فیلم های مختلف برای تمرینات

– نمایش دقیق حرکات در هر فیلم با نکات قابل توجه

– تمرینات سحیح و راحت هفته دقیقه با تاثیر بالا

– وجود بسیاری حرکات کالری سوز

– در کمترین زمان ، بهترین تمرین و ورزش

– کیفیت تمرینی بالا و مطلوب

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.