نصب مادرشو جدید – کمک یار بارداری، زایمان و نگهداری کودک

انتشار: 19 اسفند 1396
ورژن: 1.3.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نصب مادرشو جدید – کمک یار بارداری، زایمان و نگهداری کودک

مادرشو یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و مفید جهت کمک در بارداری، زایمان و حتی نگهدار کودک می باشد که برای گوشی های اندروید ساخته و تولید شده است. با نصب و استفاده از این برنامه می توانید به انبوهی از آموزش و کاربردهای بارداری و بعد آن دسترسی داشته باشید و هنگام مواجع شدن با هرگونه مشکل در دوران بارداری یا بعد از عمل از طریق برنامه کمک بگیرید مشکل را حل کنید. برنامه مادرشو دارای امکانات بسیاری از جمله تعیین و مشخص کردن زمان زایمان، آموزش های بسیار در مورد خطرهای بارداری، یاداوری آزمایش ها و سونوگرافی، آموزش ها بسیار در مورد جلوگیری از عوارض و خطرها و … را دارد که می توانید از آن ها تنها با نصب برنامه در موبایل همراه خود بهره ببرید، بدون اینکه به مشکلی بربخوردید.

ویژگی های برنامه مادرشو

  • کم حجم و رایگان برای استفاده
  • دارای بخش های مختلف جهان دسترسی آسان کاربران
  • دارای فیلم، تصاویر و مقالات بسیار کاربردی در مورد بارداری
  • امکان ایحاد صفحه پروفایل با متنایب با زمان بارداری …
  • نکات قابل توجه در مورد بارداری و خطرهای آن
  • راه های بسیار برای جلوگیری از خطرها و عوارض
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.