دانلود Interval Timer – HIIT TABATA 1.83.4.16 – تایمر حرفه ای زمان اندروید

انتشار: 28 تیر 1397
ورژن: 1.83.4.16
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Interval Timer – HIIT TABATA 1.83.4.16 – تایمر حرفه ای زمان اندروید

Interval Timer – HIIT TABATA CROSSFIT برنامه بسیار کاربردی برای موبایل های اندروید می باشد که یک ابزار کرنومتر را برای شما فراهم می کند. هنگاه ورزش از جمله حرکات سریع، آزمایش و یا انجام کارهای مختلف به شما کمک می کند تا به زمان دقیق و اصلی که برای آن صرف کرده اید دسترسی پیدا کنید یا حتی محدودیت زمانی را در انجام کارها یا هنگام ورزش به وجود آورید. نمایش زمان باقیمانده از کل و فاصله، نمایش نماد فاصله سفارشی و نام، زنگ شمارش معکوس، پخش صدا در پایان فاصله تعیین شده، امکان گذاش صدای مورد نظر برای هر فاصله ها، قابلیت نمایش و کارکرد در پس زمینه گوشی در هنگام بسته شدن صفحه نمایش و … از برخی از ویژگی های این برنامه کاربردی است.

برنامه Interval Timer مخصوص تمرینات با شدت بالا است که برای شما زمان دقیق را محاسبه می کند و از بزرگ ترین تا کوچک ترین مقیاس محاسبه زمانی بهره می برد که برای ورزش های وزنه برداری، دوچرخه سواری، دوندگی و رکورد، یوگا و غیره مناسب برای استفاده می باشد. برنامه Interval Timer در مارکت گوگل پلی توانسته امیتاز عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 100 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های برنامه Interval Timer – HIIT TABATA CROSSFIT

– کم حجم و رایگان برای استفاده

– محاسبه زمان دقیق با بهره گیری از مقیاس های کوچک زمان

– وجود رنگ های قابل برنامه ریزی و آیکون های ورزشی

– نمایش زمان باقیمانده از کل و فاصله

– نمایش نماد فاصله سفارشی به همراه نام

– نام فاصله با بازخورد صوتی

– اجرای زنگ شمارش معکوس

– تنظیم صدا برای پخش صدا در پایان فاصله

– دارا بودن طراحی زیبا با انیمیشن

– کمناسب برای استفاده همه کارها و ورزش ها از جمله وزنه برداری، انجام آزمایش، دوچرخه سواری، سوگا، حرکات سریع، ورزش دو (دوندگی) و …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.