دانلود Home Workout – No Equipment 1.0.15 – تمرینات بدنسازی در خانه اندروید

انتشار: 12 خرداد 1397
ورژن: 1.0.15
دانلود Home Workout – No Equipment 1.0.15 – تمرینات بدنسازی در خانه اندروید

Home Workout – No Equipment نام اپلیکیشنی مفید و عالی با محبوبیت بالا در زمینه تمرینات بدنسازی در مارکت گوگل پلی می باشد که مخصوص استفاده در سیستم عامل های اندروید است. این روشهای تمرین روزانه با نحوه و شیوه عالی را برای تمام گروه های عضلانی اصلی هر فرد فراهم می کند که می توانید از آن ها در زمینه های ورزشی مختلف نهایت استفاده را کنید. با استفاده از این روش های ورزشی فقط چند دقیقه در روز می توانید بدون نیاز به رفتن به ورزشگاه، بتوانید عضلات را بسازید و تناسب اندام را در خانه نگه دارید. هیچ تجهیزات یا مربی مورد نیاز نیست، تمام تمرینات فقط با وزن بدن شما انجام می شود که دارای فشار مفید بر روی بدن است که باعث می شود تا در کمترین زمان نسبت به دیگر روش ها به نتیجه عالی برسید، ولی باید اراده داشته باشید!

این برنامه دارای تمرینات بدنسازی برای سرشانه، قفسه سینه، پاها، بازوها (پشت و جلو) و … است که در کل دارای  تمرینات کلی بدن است بدن است. تمام تمرینات توسط کارشناسان طراحی شده است. هیچ یک از آنها به تجهیزات نیاز ندارند، بنابراین نیازی به رفتن به ورزشگاه نیست. حتی اگر فقط چند دقیقه در روز طول بکشد، به طور موثر می تواند ماهیچه های شما را تکان دهد و به شما کمک کند تا به اندام منحصر به فرد نسبت به ورزن و توده بدنی خود برسید که به نوعی این روز ها برای بعضی از افراد آرزو شده است. Home Workout بیش از 10 میلیون بار در مارکت گوگل پلی به صورت مستقیم توسط کاربران دانلود نصب شده است که از این رو توانسته به امتیاز بسیار عالی 4.8 از 5.0 برسد که رسیدن به این آمار کار هر برنامه ای نیست!

ویژگی های برنامه Home Workout – No Equipment

– آموزش دادن روشهای گرم شدن و کشش

– پیشرفت آموزش با ضبط اتوماتیک از برنامه

– نمودار روند وزن فرد، نسبت به مدت زمان و نتیجه آن

– قابلیت یادآوری تمرینات روزانه با امکان سفارش کردن

– راهنمای و اموزش از طریق ویدیو و انیمیشن دقیق

– کار به عنوان مربی شخصی با دارا بودن بسیاری از روش ها

– امکان اشتراک گذاری های مختلف برنامه با دوستان در شبکه های اجتماعی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.