دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.80.02 – برنامه تناسب اندام گوگل فیت اندروید

انتشار: 12 فروردین 1397
ورژن: 1.80.02
سیستم مورد نیاز: بستگی به گوشی دارد
دانلود Google Fit – Fitness Tracking 1.80.02 – برنامه تناسب اندام گوگل فیت اندروید

این برنامه می تواند یک ابزار ورزشی و سلامتی عالی برای همه کاربران باشد. شما می تواین دبه ورزش بپردازید و به صورت زنده تاثیر و آمار شگفت انگیزی را از کارهای ورزشی و سلامتی خود دریافت کنید. دریافت بینش فوری آمار واقعی در هنگام اجرا و ورزشی، پیاده روی و دوندگی را مشاهده کنید. Google Fit سرعت، مسیر، ارتفاع و موارد دیگر شما را ضبط می کند که در عین ورزش انجام می دهید و آمار حیرت آوری را در اختیار کاربران قرار می دهد که در بعضی از اوقات نیز می تواند مفید واقع شود!

هدف از این برنامه رسیدن تناسب اندام مناسب برای هر فرد و کاربر می باشد که بر اساس مراحل، زمان، فاصله، کالری سوزانده شده است و توصیه های انجام شده توسط اپلیکیشن می توانید به هدف برسید. با اطلاعاتی که از برنامه گوگل فیت دریافت خواهید کرد می توانید وزن خود افزایش یا کاهش دهید، خواب خود دقیق تنظیم کنید، تغذیه سالمی داشته باشید و اهمیت سلامتی خود را از قبل افزایش دهید تا به سلامتی کامل دست یابید. این برنامه سلامتی عرضه شده با نام Google Fit – Fitness Tracking در گوگل پلی می باشد که توانسته توسط کاربران از سراسر جهان بیش از 10 میلیون بار دانلود و نصب شود!

ویژگی های برنامه Google Fit – Fitness Tracking

  • بدون هیچ زحمتی هر فعالیت خود را در برنامه ثبت کنید  و آمار جدیدرا بدست آورید
  • دریافت بینش فوری آمار واقعی در زمان پیاده روی و سواری
  • ضبط کردن سرعت، مسیر، ارتفاع و … برای پیگیری
  • رسیدن به تناسب اندام مناسب از طریق ورزش، تمرینات برنامه با سوزاندن کالری
  • اندازه گیری سلامت خود از لحاظ خواب، تغذیه و غیره
  • پشتیبانی از ساعت های هوشمند جهت دریافت آسان آمار
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.