دانلود برنامه Reyhoon 1.18.4 – سفارش آنلاین غذای ریحون برای اندروید

انتشار: 26 مهر 1397
ورژن: 1.18.4
دانلود برنامه Reyhoon 1.18.4 – سفارش آنلاین غذای ریحون برای اندروید

ریحون یک اپلیکیشن ایرانی و کاربردی برای اندروید می باشد که توسعه یافته جهت سفارش آنلاین غذا است. کاربران اندروید می توانند از طریق نصب برنامه در گوشی خود به راحتی و آسانی می توانید از با چند کلیک غذاهای مورد نظر خود را در زمان سریع سفارش دهید، بدون اینکه کار اضافی انجام دهید. لاز به ذکر است که برنامه ریحون در حال حاضر مخصوص شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان می باشد که در کل از سامانه سفارش از 350 رستوران مختلف شهرهای نام برده شده، بهره مند است که به کاربران نیز این امکان را می دهد تا به انواعی مختلف و بسیاری از غذاها در زمینه های مختلف دسترسی داشته باشید و بتوانند به راحتی هر کدام را با قیمت مناسب و تعیین شده سفارش دهند.

سامانه Reyhoon این قابلیت را دارا می باشد تا رستوران نزدیک به مکان زندگی شما را پیشنهاد دهد که حتی قادر خواهید بود هر ساعت از روز را که خواستید غذا سفارش دهید. پشتیبانی ریحون ساعت بامداد را پشتیبانی می کند که عباتند از 12 شب تا 4 صبح که حتی در ماه های مختلف از جمله ماه مبارزک رمضان می تواند بسیار کاربری باشد. Reyhoon ریحون در یک برنامه جدید در زمینه سفارش آنلاین به حساب می آید، ولی در مدت کم پیشرفت عالی داشته است. اگر شما نیز به چنین اپلیکیشن جهت سفارش آنلاین غذا احتیاج دارید می توانید با فایل نصبی برنامه با با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید!

ویژگی های برنامه ریحون

– توانایی مکان یابی سریع و خودکار

– دارا بودن منوی عکس دار رستوران ها

– قابلیت پیشنهاد رستوران نسبت به مکان کاربران

– امکان سفارش غذا از 12 الی 4 شب با امکان پشتیبانی

– دارا محیط کاربری جذاب و آسان برای دسترسی به غذاها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.