نصب اپلیکیشن مرجع آشپزی – آموزش حرفه ای درست کردن غذا، کیک…

انتشار: 22 فروردین 1399
ورژن: 3.3
نصب اپلیکیشن مرجع آشپزی – آموزش حرفه ای درست کردن غذا، کیک…

امروزه با پیشرفت و رونق پیدا کردن گوشی های هوشمند از جمله سیستم عامل های اندروید می توان آموزش های بسیاری از اطاعات اینترنتی و حتی با نصب اپ های سیستم عامل در زمینه های مختلف آموزش های عالی و کاربردی را یاد گرفت. امروز در این مطلب از پست های سایت قصد قرار دادن و معرفی برنامه اندرویدی و ایرانی را داریم که می توانید با نصب آن در موبایل های به دستور و طرز تهیه نزدیک به 2 هزار غذا دسترسی پیدا کنید.  مرجع آشپزی یک اپلیکیشن عالی و همچنین در واقع به شما آموزش خواهد داد تا غذای دوست داشتی و لذت بخش خود را هر روز برای خود فراهم کنید و از آشپزی خود لذت ببرید. آموزش های درست کردن غذا در دسته بندی و آرشیو های مختلف از جمله غذاهای غذای گوشتی، غذای دریایی، غذای گیاهی،غذای محلی، غذای ملل، غذای ساده و … می باشد.

البته در کل برنامه مرجع آشپزی دارای پخش های مختلف از جمله آموزش درست کردن نوشیدنی، فوت و فن، کیک شیرینی و دسر و … که می توانید غذاهای خود را با تزئین و پیش نیازها به بهترین شکل ممکن وجود آورید. آخرین و جدیدترین ورژن از برنامه مرجع آشپزی با لینک مستقیم برای اندروید در ادامه مطلب با ترافیک نیم بها قرار گرفته که می توانید دانلود لذت بخشیو با این مورد تجربه نمایید.

ویژگی های برنامه مرجع آشپزی

  • کم حجم و رایگان برای استفاده از اطلاعات
  • وجود بیش از 1700 نوع غذاهای مختلف با دستور و تصاویر
  • امکان و قابلیت دانلود تصاویر موجود در برنامه از غذاها
  • محیط کاربری عالی و قابل دسترسی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.