دانلود برنامه همراه بانک شهر برای گوشی اندروید – نسخه جدید 1.4.4

انتشار: 22 تیر 1396
ورژن: 1.4.4
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود برنامه همراه بانک شهر برای گوشی اندروید – نسخه جدید 1.4.4

همراه بانک شهر اپلیکیشن عالی مخصوص مشتریان بانک شهر است که خدمات بسیاری را در اختیار مشتریان قرار می دهد و کارها را برایشان آسان نموده! از خدماتی که این برنامه برای کاربران ارائه می دهد، می توان به امکان مشاهده مانده سپرده، انتقال وجه داخلی، پرداخت قبض های آب، خرید شارژ تلفن همراه، انتقال وجه پایا و دریافت شماره شبا، تغییر رمز دوم کارت و … اشاره نمود. شما می توانید با استفاده از این برنامه به راحتی همه کارهای بانکی خود را در تلفن همراه انجام دهید! اگر شما نیز از مشتریان بانک شهر هستید، پیشنهاد می کنیم این برنامه را از دست ندید!

برخی از ویژگی های برنامه همراه شهر بانک

  • امکان مشاهده مانده، انتقال وجه داخلی، وضعیت سپرده و …
  • خدمات کارت با قابلیت انتقال وجه کارت به کارت، مسدودی کارت، باقی مانده کارت و ….
  • پرداخت قبض، آب، برق، گاز، تلفن و حتی جرایم رانندگی
  • خرید شارژ تلفن همراه برای اپراتورهای مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.