دانلود برنامه سکه برای گوشی اندروید – سامانه کیف همراه به پرداخت ملت

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 4.18
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود برنامه سکه برای گوشی اندروید – سامانه کیف همراه به پرداخت ملت

سکه یک اپلیکیشن رایگان و بسیار کاربردی جهت فراهم سازی سامانه کیف همراه در موبایل های هوشمند میباشد که برای سیستم عانل اندروید طراحی و تولید شده است. با نصب این برنامه به راحتی و آسانی می توانید در سریعترین زمان به آسانی و راحتی به اکثر کارهای مالی و بانکی خود بپردازید. از طریق برنامه می توانید به کارهای همچن انجام استعلام پرداختی های تلفن همراه موبایل، پرداخت قبض های مختلف، با امکان اسکن بارکد، خرید آسان کارت شارژ سیسم کارت های ایرانی، پرداخت جرایم رانندگی خود، خرید بسته های اینترنتی 3G و 4G و … بپردازید.

البته این برنامه امکان کارت به کارت کردن اکثر بانک ها را می دهد که می توانید بدون نیاز به عابر بانک از طریق گوشی همراه خود هر مجا که باشید برای دوستان و هرکسی انتقال وجه به صورت کارت به کارت را انجام دهید. شما می توانید با نصب برنامه سکه علاوه بر استفاده و بهره مند شدن از خدمات امور و مالی برنامه از جایزه های مختلفی که برای کاربران در نظر گرفته برخوردار باشید. آخرین و جدیدترین ورژن از اپلیکیشن سامانه کیف همراه در ادامه مطلب قرار گرفته است که می توانید با دانلود و نصب به پرداخت آسان امور مالی خود بپردازید.

برنامه سکه و برخی ویژگی های آن

  • امکان پرداخت قبض های موبایل همراه به صورت دوره ای و …
  • امکان پرداخت تمام قبوض از طریق اسکن شناسه بارکد
  • خرید شارژ سیم کارت های مختلف از جمله ایرانسل، همراه اول و …
  • امکان انتقال وجه به صورت کارت به کارت به بانک های مختلف
  • قابلیت پرداخت از طریق تکنولوژی ان اف سی (NFC)
  • امکان پرداخت سریع جرایم رانندگی
  • خرید بسته های اینترنتی به دو صورت 3G و 4G
  • فراهم سازی شرکت در کمک های نیکوکاری و خیریه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.