دانلود برنامه موبایل بانک رفاه برای گوشی اندروید – نسخه جدید 2.1.0.1

انتشار: 29 بهمن 1396
ورژن: 2.1
دانلود برنامه موبایل بانک رفاه برای گوشی اندروید – نسخه جدید 2.1.0.1

قبل از این شاهد قرارگیری بسیاری از برنامه همراه بانک های ایرانی در رسانه میلاد دانلود بوده اید که امروز نیز می خواهیم یکی از اپلیکیشن های کاربردی و بانکی (موبایل بانک) را که دارای کاربران بسیاری از است معرفی کنیم. موبایل بانک رفاه اپلیکیشنی عرضه شده از سوی یانک رفاه است که برای سیستم عامل های مختلف طراحی و عرضه شده که جهت استفاده مشتریان بانکی خود می باشد. این برنامه بانکی دارای محیط ساده و راحت برا استفاده می باشد که برای شما این این امکان را فراهم می کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن کارهای بانکی که می تواند از تسویه حساب، پرداخت یا انتقال وجه باشد را انجام دهید.

امکان ویرایش کردن و حذف شماره مجازی تلفن همراه، قابلیت استفاده از رمز دوم و رمز یکبار مصرف جهت افزایش امنیت، قابلیت استفاده در بستر های وای فای، اس ام اس …، امکان انتخاب کردن نام کاربری دلخواه، توانایی به کارگیری از سیستم بارکد جهت خواندن قبض، مشاهده کامل گزارشات از تراکنش ها و بسیاری دیگر و … از ویزگی های اصلی اپلیکیشن همراه بانک رفاه است.

ویژگی های برنامه موبایل بانک رفاه

  • دارای پخش پرداخت اقساط و …
  • کم حجم با محیط ساده و کاربر پسند
  • امکان کارت به کات و انتقال وجه به صورت های مختلف و سریع
  • امکان استفاده بر بستر های مختلف از جمله وای فای، اس ام اس و …
  • قابلیت تعریف، ویرایش و یا حذف کردن دو شماره تلفن همراه مجاز
  • استفاده از رمز دوم و حتی رمز یکبار مصرف برای امنیت بیشتر در هنگام اتصالات بانکی
  • امکان خرید شارژ، پرداخت قبض با قابلیت بارکد خوان
  • امکان مشاهده کردن تراکنش های انجام شده
  • وجود بسیاری از خدمات پرداختی بو کاربردی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.