همراه بانک پارسیان – مدیریت حساب ها و انتقال چک

انتشار: 30 خرداد 1396
ورژن: 1.3.7.0
همراه بانک پارسیان – مدیریت حساب ها و انتقال چک

همراه بانک پارسیان یک برنامه بانکی رایگان برای فراهم سازی خدمات بانکی در گوشی های اندروید برای مشتریان بانک پارسیان است. اگر شما هم از مشتریان بانکی پارسیان هستید؛ می توانید با استفاده از برنامه به امکانات و خدمات بانکی در تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید و کارهای بانکی خود را مانند: پرداخت فیش، کارت به کارت، انتقال وجه و … را به صورت آسان و ساده انجام دهید و در زمان صرف جوییی کنید. انتقال وجه بین بانکی به صورت پایا، پرداخت تمام قبض های آب، گاز … ، انتقال وجه به صورت کارت به کارت در حالت شتابی، قابلت دریافت موجودی برای حساب بانکی، امکان تغییر رمز اینترنتی (رمز دوم)، پرداخت اقساط و بسیاری دیگر از امکانات برنامه همراه بانک پارسیان می باشد که برای کاربران بانکی بسیار کاربردی و مفید است.

این برنامه طراحی شده به منظور آسایش و راحتی مشتریان در استفاده از خدمات سیستم پرسش بانک پارسیان می باشد که دارای امکانات کاربردی بسیاری است که با استفاده از آن ها دیگر لازم نیست با بانک بروید و زمان بسیاری را صرف کارهای بانکی کنید! همراه بانک پارسیان عرضه شده در سه نسخه مختلف اندروید، آِ او اس و جاوا می باشد که نسخه اندروید برنامه در این مطلب قرار گرفته و شما می توانید با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم سایت دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های برنامه بانک پارسیان

  • مشاهده اطلاعات سپرده حساب
  • انتقال وجه داخلی بانکی پایا
  • انتقال وجه کارت به کارت بانکی (شتابی)
  • دریافت موجودی سپرده برای حساب بانکی
  • پرداخت قبض به صورت آسان با کسر وجه از حساب سپرده
  • ورود با رمز یک بار مصرف (جهت امنیت بیشتر)
  • دریافت رسیدهای بانکی خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.