دانلود ParmisAccounting 5.4.4 – حسابداری پارمیس همراه اندروید

انتشار: 31 تیر 1397
ورژن: 5.4.4
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود ParmisAccounting 5.4.4 – حسابداری پارمیس همراه اندروید

اگر شما هم جزو کسانی هستید که مدیریت حسابداری مکان تجاری و یا اداری را بر عهده دارید و می خواهید تمام مسائل مربوط به مالی را حساب کنید و مدیریت کاملی بر روی آن ها داشته باشید؛ حسابداری پارمیس همراه می تواند یک برنامه عالی و مفید جهت مدیریت آسان و دقیق مسائل مالی مربوط به حسابداری باشد! شما می توانید با استفاده از این برنامه کاربردی به راحتی هزینه ها و در آمدهای خود به صورت کاملا دقیق محاسبه نمایید و نتایج آن ها را بررسی نمایید. مدیریت چک ها و سر رسید آن ها، مدیریت دقیق موارد بانکی، بودجه بندی و پرداخت وام و اقساط و … از برخی امکانات و توانایی های حسابداری پارمیس همراه می باشد که این بخشی از قابلیت های برنامه است.

البته در نظر داشته باشید که حسابداری پارمیس همراه تنها برای مکان های اداری و حسابداری طراحی نشده است، بلکه شما می توانید با استفاده از آن یک حسابداری حرفه ای برای خود و خانواده داشته باشید که علاوه بر ثبت و مدیریت درآمدها و هزينه های روزانه، مانده بانک ها را همه داشته باشید. این برنامه کم حجم و طراحی و تولید شده توسط شرکت پامیس می باشد که برای سیستم عامل های ios  و اندروید به صورت رایگان عرضه شده است که نسخه اندروید آن در این مطلب قرار گرفته و شما می توانید از لینک مستقیم دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های حسابداری پارمیس همراه

– کم حجم و رایگان برای استفاده

– مدیریت کامل و دقیق هزینه و در آمدها

– ثبت و مدیریت دسته چک ها با قابلیت یادآوری آن ها به موقع

– داشتن امنیت کامل و بسیار بالا برای حفاظت از اطلاعات

– امکان ثبت و مدیریت اطلاعات بانکی شما

– مدیریت وارم و اقساط

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.