دانلود Nivo 6.01.16 – برنامه حسابداری شخصی نیو برای گوشی اندروید

انتشار: 6 بهمن 1396
ورژن: 6.01.16
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Nivo 6.01.16 – برنامه حسابداری شخصی نیو برای گوشی اندروید

آیا شما هم جزو افرادی هستید که برنامه مالی نامنظمی دارید که در مدیریت آن ها به مشکل بر می خورید؟ امروز با وجود گوشی های هوشمند مدیریت زمان، کار و امور مالی برای افراد آسان شده است. Nivo حسابداری شخصی نیو یک برنامه عالی و کم حجم ایرانی برای مدریت امور مالی از جمله پرداخت ها و اقساط است که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دفتر و قلم برای پرداخت و مدریت امور مالی خود برنامه ریزی کنید تا به خوبی همه چیز را بیش ببرید. با نیو به آسانی می توانید موارد مالی خود را از هر لحاظ بررسی نمایید و برای هر کدام از آن ها یک بودجه را در نظر بگیرید برنامه ریزی منظمی را در این باره به وجود آورید تا در آیند به مشکل بر نخورید. با وارد کردن دقیق موارد مالی خود در حسابداری به راحتی می توانید گزارش ها و نمودار های مختلف و کاملی را از درآمدها، هزینه ها، پس اندازها و … مشاهده کنید و از مدیریت خود لذت ببرید.

ویزگی های برنامه حسابداری شخصی نیو اندروید

  • کم حجم و رایگان بری بهره وری
  • امکان ثبت و مدیریت تراکنش های مالی به طور دلخواه
  • امکان ثبت کامل اطلاعات امور مالی برای مدیریت بهتر
  • نمایش گزارش ها به صورت نموداری از درآمد ها، هزینه های مصرفی و …
  • امکان تقسیم بندی هزینه ها و برنامه ریزی منظم آن ها
  • توانایی ثبت مدیریت های پس اندازها برای جمع اوری بدهی
  • قابلیت مدیریت پروژه ها (برای افرادی که دارای کسب و کار می باشند)
  • امکان انتقال وجه بین کیف های پول در برنامه
  • بکاپ گیری (نسخه پشتیبان) از اطلاعات موجود در برنامه
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.