دانلود برنامه همراه بانک ملی ایران برای گوشی اندروید

انتشار: 20 فروردین 1402
ورژن: 2.1.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود برنامه همراه بانک ملی ایران برای گوشی اندروید

همراه بانک ملی، نرم افزاری متصل به سیستم بانکداری الکترونیک این بانک میباشد. این نرم افزار با ارائه ی خدمات و دسترسی های گوناگون، به عنوان یکی از بهترین همراه بانک های موجود شناخته شده است. اگر شما هم در بانک ملی حساب دارید، جدیدترین میتوانید به راحتی، جدیدترین نسخه همراه بانک ملی را از این سایت دانلود کنید.

فعالسازی رمز پویا بانک ملی

برای فعالسازی سیستم رمز پویا بانک ملی، باید در ابتدا نرم افزار “رمز بان” بانک ملی را نصب کنید. سپس این نرم افزار را باز کنید و بر روی گزینه ی “رمز یکبار مصرف” بزنید و تا اتمام فرایند نصب، صبر کنید. سپس گزینه ی دریافت رمز یکبار مصرف را انتخاب کنید و شماره موبایل خود را وارد و تایید کنید. سپس به یکی از خودپردازهای بانک ملی مراجعه کنید و در منو خودپرداز گزینه ی عملیات رمز را انتخاب کنید. گزینه ی فعالسازی رمز دوم یکبار مصرف را بزنید. پس از انتخاب نوع رمز یکبار مصرف کد اول فعالسازی اپلیکیشن رمزبان توسط خودپرداز و کد دوم توسط پیامک برای شما ارسال می گردد. اکنون وارد اپلیکیشن رمزبان شوید و از رمز نمایش داده شده استفاده کنید. لازم به ذکر است که مدت زمان استفاده از این رمز تنها شصت ثانیه بوده و پس از آن اعتبار نخواهد داشت. با طی کردن این مراحل شما موفق خواهید شد تا رمز پویای کارت بانک ملی خود را فعال کنید.

در نهایت میتوان گفت که خدمات بانکی الکترونیک یکی از ملزومات زندگی امروزه بوده و استفاده از آنها انجام بسیاری از امور را برای ما آسان تر میسازد. پس با خیال راحت نسبت به نصب و فعالسازی این نرم افزارها اقدام کنید!

از نمونه برنامه های مشابه می توان به همراه بانک تجارت اشاره کرد.

برنامه همراه بانک ملی ایران و برخی ویژگی های آن

 • دریافت صورت حساب کارت
 • مشاهده مانده حساب
 • انتقال وجه به حساب دیگر
 • قابلیت انتقال وجه بین بانکی
 • امکان مشاهده گردش حساب
 • انتقال وجه بين حساب های دارای شماره مشتری
 • اطلاعات تسهیلات و پرداخت اقساط
 • خريد شارژ سيم كارت تلفن همراه
 • دريافت اطلاعات شارژ سيم كارت
 • امکان پرداخت قبض
 • تعیین مبلغ چک
نکات قابل توجه

توجه نمایید جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات امنیتی برای حساب های خود همیشه از نسخه آپدیت شده برنامه استفاده نمایید. همچنین اگر نیاز به دانلود همراه بانک ملی دارید از منابع بروز و معتبر سایت های ایرانی بهره ببرید.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.