دانلود برنامه همراه بام بانک ملی ایران برای گوشی اندروید

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 3.3.1.91
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود برنامه همراه بام بانک ملی ایران برای گوشی اندروید

همراه بام ملی یکی از اپلیکیشن های فارسی و بسیار کاربردی در زمینه بانکی می باشد که توسط برنامه شرکت شرکت داده ورزی سداد برای گوشی های اندروید و آی او اس عرضه شده است. شما می توانید با در دست داشتن نام کاربری و رمز عبور سامانه بام بانک ملی ایران به راحتی وارد برنامه شوید و از استفاده خدمات و امکانات آن نهایت لذت را ببرید. امکان مشاهده صورت حساب های مختلف بانکی، انتقال پول از حسا ببه حساب دیگر به صورت های مختلف، امکان کارت به کارت کردن شتابی، پرداخت قبض با استفاده بارکد خوان، مدیریت حرفه ای چک ها، خرید شارژ سیسم کارتهای مختلف و … از برخی ویژگی های و امکاناتی می باشد که برنامه در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید از آن ها نهایت بهره ببرید!

اپلیکیشن همراه بام ملی ایران این امکان را می دهد تا کاربران با فعال سازی قابلیت اثر انگشت به راحتی بتوانند از طریق گوشی با استفاده اسکن اثر انگشت وارد شوند. همچنین در نظر داشته باشید که ورود با اثر انگشت در صورت امکان پذیر می باشد که گوشی شما حداقل نسخه اندروید 6 باشد و دارای اسکن اثر انگشت باشد. البته باید قبل از همه چیز در نظر داشته باشید که برای استفاده از برنامه و دسترسی به تمام امکانات آن باید در سامانه بام بانک ملی ایران ثبت نام کنید و با مشخصات آن وارد سامانه شوید.

برنامه همراه بام ملی و برخی ویژگی های آن

  • مشاهده جزئیات اطلاعات تراکنشها به صورت ساده
  • امکان طبقه بندی منظم تراکنشها و صورت حساب
  • امکان مشاهده آمار نموداری واریزات
  • انتقال ازحساب به حساب به دو صورت درون بانکی و شتابی
  • توانایی شخیص هوشمند نوع انتقال پول (ساتنا، پایا و …)
  • انتقال سریع و آشان کارت به کارت درون بانکی
  • امکان انتقال کارت به کارت به صورت شتابی
  • پرداخت قبض های مختلف با استفاده از بارکد خوان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.