برنامه حسابداری شخصی قیاس اندروید

انتشار: 12 اسفند 1397
ورژن: 6.3
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
برنامه حسابداری شخصی قیاس اندروید

حسابداری شخصی قیاس یکی از اپلیکیشن های ایرانی طراحی شده در زمینه مدرییت امور مالی می باشد که قابل استفاده در سیستم عامل اندروید است. در همین ابتدا لازم به ذکر است که این برنامه دارای دو نسخه رایگان و غیر رایگان می باشد که نسخه رایگان حسابداری شخصی همراه قیاس مناسب برای ثبت عملیات مالی روزمره افراد همچن شما است که با بهره مندی از بروزترین تکنولوژی های تولید اپلیکیشن برخوردار است. سادگی کاربری برای عمومیت جامعه و افراد بدون دانش حسابداری از ویژگی های آن به حساب می آید که در کل از هز لحاظ از جمله نمایش گزارشات نموداری از قابلیت های برجسته برخوردار است. در همین نسخه رایگان از برنامه قیاس شما می توانید تعریف نامحدود انواع حساب، بانک، هزینه، درآمد و اشخاص داشته باشید و مدیریت کامل بر روی آن ها.

بهترین نحوه نمایش از تراکنش ها را می توانید در این اپلیکیشن شاهد باشید و از هر لحاظ به صورت کامل از جمله نمایش نموداری حسابهای بانکی، جیب، صندوق و حتی ترانکش های مالی بانکی از لحاظ های مختلف. در کل می توانید و به نوعی در نتیحه می توان گفت که امروزه با سر و کار داشتم اکثر افراد با حساب های مالی، مدریت آن ها را برای شما بسیار سخت می شود. شما می توانید با استفاده از حسابداری شخصی قیاس نهایت بهره را در این خصوص ببرید.

برخی از ویژگی های برنامه حسابداری شخصی قیاس

– تعریف نامحدود انواع حساب، بانک، هزینه، درآمد و …

– طراحی شده با بهره وری از جدیدترین متد طراحی گوگل

– امکان بکاپ گیری از طریق دراپ باکس

– امکان گرفتن فایل خروجی Excel و یا PDF از آمار و گزارشات

– ثبت دریافت و پرداخت های روزانه

– نمایش نموداری حسابهای بانکی، جیب، صندوق و…

– امکان ثبت، یادآوری و پیش‌بینی طلب، بدهی، هزینه و درآمد

– نمایش مجموع هزینه و درآمد

– داشبورد مدیریتی با نمودارهای پیشرفته

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.