دانلود برنامه همراه نوین – همراه بانک موبایل اقتصاد نوین مخصوص اندروید

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 2.5.0
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود برنامه همراه نوین – همراه بانک موبایل اقتصاد نوین مخصوص اندروید

همراه بانک نوین یا همان موبایل بانک اقتصاد نوین از اپلیکیشن های بانکی در جهت راستای ارائه خدمات بانکی در موبایل های هوشمند اندرویدی می باشد که کاربران می توانند بدون حضور در بانک به حساب خود دسترسی و از اطلاعات بانکی خود بهره ببرند. این اپلیکیشن رایگان میباشد و تمام خدمات آن برای رضایتمندی مشتریان بانک اقتصاد نوین نظر گرفته شده تا مورد طراحی قرار گرفته است. شما با نصب و استفاده از این اپلیکیشن همراه نوین بانک میتوانید به تراکنش های مالی و به اطلاعات حساب خود در موبایل دسترسی داشته باشید و همیشه آنها را در همراه و در مکان های مختلف از آن بهره ببرید. تنها کاری که برای استفاده از این اپلیکیشن باید انجام دهید بعد از نصب آن اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید و به حساب مدنظر بانک در همراه خوددسترسی پیدا کنید.

از ویژگی های همراه نوین بانک می توان به پرداخت قبوض تلفن ثابت، تلفن همراه و غیره اشاره نمود همچنین می توان به خرید شارژ از سیم کارت های اعتباری و مختلف از جمله ایرانسل همراه اول و غیره بپردازید. اگر شما نیز از یکی از مشتریان همراه بانک اقتصاد نوین هستید می‌توانید اپلیکیشن آن را از ادامه مطلب با لینک مستقیم سرور های اصلی سایت به صورت رایگان و آسان دانلود نمایید و از آن بهره ببرید.

همراه بانک اقتصاد نوین و برخی ویژگی های آن

  • رایگان قابل استفاده برای مشتریان بانک همراه نوین
  • کم حجم با محیط طراحی شده کاربرپسند
  • دارای امکانات بسیار و امکان انجام بسیاری از کارهای بانکی بدون حضور در بانک
  • مدیریت امور مالی از جمله گردش حساب و تراکنش های مالی
  • مشاهده همه سپرده ها
  • پرداخت قبوض از جمله قبض آب برق تلفن ثابت و همراه دائمی
  • امکان گرفتن پشتیبانی از طریق ایمیل
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.