دانلود SnappQ 1.2.4 – اپلیکیشن اسنپ کیو اندروید – مهیج ترین مسابقه زنده آنلاین

انتشار: 4 دی 1397
ورژن: 1.2.4
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود SnappQ 1.2.4 – اپلیکیشن اسنپ کیو اندروید – مهیج ترین مسابقه زنده آنلاین

SnappQ اسنپ کیو یک مسابقه‌ زنده آنلاین و هیجان انگیز با سبک مسابقه ای در زمینه اطلاعات عمومی و شبیه به مسابقه هفته در تلویزیون می باشد که در این مطلب قصد قرار دادن اپلیکیشن اندرویدی آن را داریم. یکی از ویژگی های اسنپ کیو تعداد شرکت کنندگان نا محدود است که باعث شده است تا کاربران زیادی بتوانند شرکت کنند و مسابقه را آغاز نمایند. برای بازی کردن در این مسابقه آنلاین ، چیزی خاصی نیاز نیست، فقط کافیه یک گوشی همراه داشته باشید و در زمان مناسب وارد بازی شده و شروع به پاسخ دادن سوالات نمایید و شانس خود را برای بردن جایزه ها بالا و بالاتر ببرید و حتی اطلاعات عمومی بیشتری نسبت به قبل کسب کنید!

SnappQ یک بازی جذاب و مهیج است که مسابقه سوالی را برای کاربران اندرویدی رقم می زند و باعث جذابیت بالا از بازی می شود. البته لازم به ذکر است که نحوه بازی به شکلی است که اطلاعات عمومی بازی شامل 12 سوال سه گزینه ای می شود که پاسخ های خیلی آسونی دارند و لی از این رو لازم به ذکر است که برای پاسخ دادن به هر سوال 10 ثانیه فرصت دارید که به نوعی چالش را شروع می کند. شما می توانید با دعوت دوستان خود به نوعی جون اضافی بگیرید و موفع باخت از آن استفاده کنید تا مسابقه را تا سطح های ابلا جلو ببرید.

ویژگی های بازی SnappQ اسنپ کیو

– اسنپ کیو عضو جدید گروه اسنپ برای چالش کشیدن اطلاعات عمومی

– امکان آسان و ساده مسابقه با جواب دادن به سوالان سه گزینه ای

– زمان محدویتی کم برای پاسخ به سوالات فقط 10 ثانیه

– مسابقه ساده ولی بسیار جذاب و هیجانی

– دعوت دوستان خود و دریافت فرصت دیگر برای بازی

– امکان چت و گفتگو در اسنپ کیو با دیگران

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.