نصب خندوانه اندروید – اطلاع از جدیدترین رویدادهای خندوانه

انتشار: 7 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.13.3
نصب خندوانه اندروید – اطلاع از جدیدترین رویدادهای خندوانه

خندوانه یکی از برنامه های تلویزیونی شاد و جذاب در ایران می باشد که یکی از برنامه های محبوب و پربیننده است. مدتی زیادی نیست که اپلیکیشن رسمی خندوانه برای گوشی های هوشمند اندروید طراحی و تولید شده است که ما در این مطلب قصد قرار دادن آن را برای کاربران گرامی سایت میلاد دانلود داریدم. این برنامه اندرویدی امکانات عالی را در اختیار کاربران قرار می دهد که شما می توانید با استفاده از آن امکان شرکت در برنامه تلویزیونی خندوانه را فراهم کنید یا در مسابقات ادبازی سرکت کنید. همچنین با استفاده اپلیکیشن می تونید به عکس و ویدیوهای عالی از پشت صحنه خندوانه دسترسی داشته باشید و آخرین خبار خندوانه را دریافت نمایید. این اپلیکیشن نسخه رسمی برنامه خندوانه می باشد و توسط سازندگان برنامه خندوانه عرضه شده است. شما می توانید با مراجعه به ادامه مطلب آخرین و جدیدترین ورژن اپلیکیشن خندوانه را به صورت رایگان با لینک مستقیم سایت دریافت نمایید.

ویژگی های اپلیکیشن خندوانه

– کم حجم و سرگرم کننده

– امکان ثبت نام آسان و شرکت در خود برنامه تلویزیونی خندوانه

– دسترسی آسان و اطلاع داشتن به آخرین و جدیدترین اخبار خندوانه

– امکان مشاهده و دسترسی به جدیدرین عکس و ویدیوهای پشت صحنه برنامه خندوانه

– امکان شرکت مسابقه ادابازی و ایجاد یه سرگرمی جذابه و همزمان در مسابقه ادابازی خندوانه

– امکان لایک کردن برنامه های گذشته (در صورت پسندیدن برنامه لایک کنید)

– طراحی شده با محیط جذاب و شاد

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.