دانلود IMDb Movies & TV 7.5.2.107520100 – آی ام دی بی نمایش اطلاعات فیلم ها در اندروید

انتشار: 24 خرداد 1397
دانلود IMDb Movies & TV 7.5.2.107520100 – آی ام دی بی نمایش اطلاعات فیلم ها در اندروید

IMDb وبسایت رسمی بانک اطلاعات جهانی فیلم ها می باشد که تمام فیلم ها به همراه اطلاعات در آن قرار گرفته اند و شما می توانید با ورود به سایت آی ام دی به فیلم و سریال مورد علاقه خود امتیاز بدهید که تمام فیلم از روی امتیاز رتبه بندی می شوند. IMDb Movies & TV نام اپلیکیشن رسمی در مارکت گوگل پلی اسنوری می باشد که بیش از 100 میلیونبار مورد دانلود طرفداران و کاربران علاقه به فیلم قرار گرفته است که توانسته از این رو امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را به خود اختصاص دهد. با نصب این برنامه در دستگاه اندروید خود، دیگر نیازی نیست برای مشاهده کردن اطلاعات فیلم ها، بازیگران و بسیاری دیگر از جزئیات سینمایی، به وبسایت رسمی IMDb وارد شوید، بلکه می توانید از طریق IMDb Movies & TV به راحتی و آسانی به بسیاری از اطلاعت دست پیدا کنید.

IMDb Movies & TV شما را به کاوش فیلم های محبوب و تلویزیون دعوت می کند که در کل علاوه بر اینکه می توانید به اطلاعات دست پیدا کنید به اخبار سرگرمی و آخرین جوایز و رویدادهای دنیای فیلم که می تواند برای طرفدارن بسیار جذاب باشد. پیگیری آنچه میخواهید در فهرست تماشا کنید و فیلمها و برنامه های تلویزیونی که مشاهده کرده اید را یا فیلم ها که منتشر نشده اند، تریلر آن ها را مشاهده کنید و بسیاری دیگر از دسترسی ها که می تواند کاربردی و سرگرم کننده باشد.

ویژگی های برنامه IMDb Movies & TV

– جستجوی کاتالوگ خود با بیش از 4 میلیون برنامه فیلم، تلویزیون و سرگرمی و …

– جدیدترین اخبار منتشر شدن فیلم ها

– پرداختن به مرور و  نقل قول ها جهت بررسی

– دسترسی آسان بهترین برندهای تصویر، محبوب ترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و …

– دریافت اعلان ها برای تریلرهای جدید و همچنین موارد دیگر

– بررسی رتبه بندی فیلم و تلویزیون از لحاظ های مختلف

– فراهم سازی قابلیت های جدیدتر هنگام ثبت نام و ورود به آی ام دی بی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.