برنامه ایرانی آنتن برای اندروید 2.7.0 – تماشای مسابقات زنده فوتبال

انتشار: 18 آذر 1397
ورژن: 2.7.0
برنامه ایرانی آنتن برای اندروید 2.7.0 – تماشای مسابقات زنده فوتبال

آنتن یک سامانه آنلاین جهت تماشای مسابقات زنده فوتبال می باشد که در ایم مطلب قصد معرفی اپلیکیشن آن را داریم. برنامه آنتن کم حجم و کاربردی می باشد شما می توانید با نصب و استفاده از آن به راحتی هر وفت که خواستید به تماشای زنده فوتبال بپردازید و لذت ببرید. همچنین این برنامه مسابقات فوتبال را با کیفیت بالا یا می توان گفت عالی نمایش می دهد که در نهایت باعث افزایش جذابیت تماشا شود و یک مسابقه به یادماندنی را برای شما فراهم کند! شاید برای شما نیز این اتفاق افتاده که گاهی از روی هواس پرتی و … زمان دقیق مسابقات را به یاد نداشته باشید؛ در این موقع نباید اصلا نگران شوید، شما می توانید لیست و آرشیو تمام پخش برنامه ها را در اپلیکیشن به راحتی مشاهد کنید. در نتیجه می توان گفت اپلیکیشن آنتن یک فضای راحت و جذاب را برای تماشای مسابقات فوتبال فراهم می کند که اگر دوستدار ورزش فوتبال هستید؟ برای شما می کنیم که این برنامه را از دست ندید!

ویژگی های برنامه آنتن اندروید

– امکان مشاهده آرشیو و لیست زمان پخش برنامه ها

– داشتن سرعت بالا و عالی در دریافت ویدیوها

– امکان مشاهد و تماشای آخرین برنامه های پخش شده

– امکان مشاهده کردن برنامه های گذشته

– امکان جستجو آسان در برنامه ها

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.