دانلود برنامه فارسی بيا نماز بخونيم برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4

انتشار: 12 دی 1396
ورژن: 4.0
دانلود برنامه فارسی بيا نماز بخونيم برای گوشی اندروید – نسخه جدید 4

بيا نماز بخونيم یک برنامه کم حجم کاربردی و مذهبی برای گوشی های اندروید می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی شده است. همانطور که از نام برنامه پیداست، شما می توانید و با نصب و کمک آن به راحتی می توانید به فرزندان خود وضو و نماز آموزش دهید که برنامه به طور کلی تمام نمازهای را یک روز را آموزیش می دهد: صبح، ظهر، عصر، مغرب، نماز عشا. برنامه بیا نماز بخونیم دارای جذابیت خاصی هست که هر کودکی را به خود جذب می کند و با عث یادگیری زودتر نماز در کودکان شما می شود و آن ها را تشویق می کند. در نظر داشته باشید که برنامه به صورت مرحله های نماز را آموزش می دهد که در آن بعد از نمایش متن، پخش صورت نیز انجام می شود  که در یادیگیری بسیار تاثیر گذار بوده است. آخرین و جدیدترین نسخه برنامه بيا نماز بخونيم در سایت قرار گرفته که شما می توانید آن را با لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه بيا نماز بخونيم

  • کم حجم و جذاب برای استفاده
  • مناسب برای کودکان و افراد مبتلا به آلزایمر
  • آموزش نماز صبح، ظهر، عصر، مغرب، اعشا
  • آموزش به همراه تضویق برای یادگیری سریع
  • آموزش کامل وضو
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.