دانلود Elevate – Brain Training Games 5.1 – برنامه تمرین مغز و بالا بردن تمرکز اندروید!

انتشار: 28 اسفند 1396
ورژن: 5.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Elevate – Brain Training Games 5.1 – برنامه تمرین مغز و بالا بردن تمرکز اندروید!

Elevate – Brain Training Games یک برنامه آموزش و مفید برای گوشی های اندروید می باشد که توسط Elevate Labs طراحی و در مارکت گوگل پلی رایگان انتشار افته است. یک برنامه توسعه یافته و طراحی شده جهت آموزش و تمرین دادن به مغز می باشد که برای بهبود مهارت های صحبت کردن، سرعت پردازش ذهنی، حافظه، مهارت های ریاضی و … بسیار موثر و تاثر گذار است. هر فرد با برنامه آموزش شخصی خود را که در طول زمان برای به حداکثر رساندن و بالا بردن نتایج تنظیم شده است. هرچه بیشتر در ارتقاء تربیتی مغز تلاش کنید، بیشتر مهارت های شناختی انتقادی را که برای افزایش بهره وری، کسب قدرت و اعتماد به نفس بهبود ببخشید.

طبق آمارگیری، کاربرانی که در هفته سه بار از برنامه استفاه می کنند و تمزینات یا بازی های ذهنی را انجام می دهد، شاهد دستاوردهای چشمگیری و افزایش اعتماد به نفس بالایی شده اند! در برنامه Elevate – Brain Training Games 40 بازی های جذاب و زیبا برای به کار گیری تمزینی مغزی و تمرکزی وجود دارد که هر موقع وقت اضافی داشتید، می توانی از برنامه نهایت بهره را ببرید. همچنین برنامه با ویژگی و امکاناتی که دارد در ماکرت گوگل پلی توانسته رضایت کاربران را جذب کند و به تعداد دانلود 10 میلیونی به همراه امتیاز عالی 4.5 از 5.0 برسد!

ویژگی های برنامه Elevate – Brain Training Games

  • دارای سیستم ردیابی عملکرد دقیق کابران از برنامه
  • 40 بازی مختلف و مخصوص مغز برای بالا بردن مهارت های مختلف
  • افزایش تمرکز، حافظه، پردازش، ریاضی، دقت، درک، اعتماد به نفس
  • تقویم تمرین برای کمک به کاربر جهت ردیابی رگه های خود و ماندن انگیزه
  • پیشرفت سخت افزاری برای اطمینان از چالش کشیدن شدن
  • تمرین روزانه شخصی برای افزایش مهایت های مختلف
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.