دانلود برنامه ایرانی زبان بیاموز اندروید 3.3.2 – یادگیری آسان انگلیسی

انتشار: 23 دی 1396
ورژن: 3.3.2
دانلود برنامه ایرانی زبان بیاموز اندروید 3.3.2 – یادگیری آسان انگلیسی

زبان بیاموز اپلیکیشنی ایرانی و بسیار کاربردی جهت آموزش زبان های خارجی در گوشی های اندروید می باشد که می تواند علاوه بر کاربردی بودنش مفید نیز واقع شود. شما می توانید با نصب این برنامه به راحتی شروع به یادگیری زبان های خارجی از جمله انگلیسی، آلمانی و فرانسوی بپردازید و چیزهای بسیاری را در مورد زبان ها یاد بگیرید. زبان آموزش دارای حجم کمی می باشد، ولی با این حال دارای محتوای طبقه بندی شده و گسترده ای است که طراحی شده بر محتوای استاندارد است. همچنین برنامه با دسته بندی هایی که دارا است شما می توانید به آسان آب خوردن به لغات مورد نظر خود که بین هزاران لغات دیگر قرار دارد، دست یابید و سطح زبان خارجی خود را روز به روز بالا ببرید.

زبان بیاموز اولین اپلیکیشن اموزش زبان فارسی اندروید است که دسته بندی های مطابق استاندار CEFR را دارد. این برنامه طراحی شده توسط برنامه نویسان پر تلاش ایرانی می باشد که به صورت رایگان برای گوشی های اندروید عرضه شده است و ما نیز آخرین نسخه آن را برای دانلود قرار دادایم.

ویژگی های بازی زبان بیاموز

  • کم حجم و کاملا رایگان برای استفاده
  • حجم کم برنامه با متوای بسیار زیاد و گسترده
  • طراحی شده با دسته بندهای مطابق استاندار CEFR
  • دارای سه بخش مختلف آموزش زبان انگلیسی، فرانسه و آلمانی
  • داشتن لغات کامل چندین منبع برای آموزش بهتر زبان
  • دارای بودن شیوه های مختلف برای آموزش زبان ها
  • یادگیری آسان و سریع کاربران
  • آموزش فراهیم گرامری
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.