دانلود Truecaller Premium 8.69.8 – برنامه شماره گیر تروکالر برای گوشی اندروید

انتشار: 10 دی 1396
ورژن: 8.69.8
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Truecaller Premium 8.69.8 – برنامه شماره گیر تروکالر برای گوشی اندروید

Truecaller – Caller ID & Block شماره گیر تماس عالی و حرفه ای برای گوشی های اندروید است که کاربر می تواند با نصب آن در گوشی خود به راحتی هنگام تماس گرفتن از طریق شماره گیر مزایای بسیار نسبت به شماره گیر قبلی یا خود گوشی برخوردار باشد. 250 میلیون نفر هر روز برای شناسایی تماس های ناشناخته و استفاده از شماره گیر حرفه ای از این برنامه استفاده می کنند که این آمار خیره کننده است! خیلی وقتا پیام های اسپم و مزاحم بسیاری ارسال می شود که باعث آزار و اذیت کاربران گوشی می شود که برنامه تروکالر به راحتی قادر است همه آن ها را مسدود کند تا برای همیشه از شر آن ها خلاص شوید.

شناسایی گیرندگان تماس ها، مسدود کردن هرزنامه و تماس تلفنی، دارای پیام های فوری برای ارسال، بدانید، شناسایی خودکار پیام های ناشناخته و مزاحم، مسدود کردن هرزنامه ها و SMS های تلفنی به صورت خودکار و … از برخی ویزگی های اصلی و پرکاربرد برنامه Truecaller است. این برنامه در مارکت گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهید و به یکی از برنامه های محبوب اندروید تبدیل شود.

ویژگی های برنامه Truecaller – Caller ID & Block

  • توانایی دقیق مسدود کردن هرزنامه و تماس تلفنی
  • قادر به شناسایی هر تماس گیرنده ناشناس
  • داشتن پیام های فوری در موضوع مکان، آموزش و وضعیت و … برای اشتراک با دوستان خود
  • شناسایی هر پیام ناشناخته به صورت خودکار
  • مسدود کردن هرزنامه ها و SMS های تلفنی به صورت خودکار
  • براساس نام و شماره سریال
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.