دانلود Snapchat 10.58.2.0 – اسنپ چت اشتراک گذاری عکس در اندروید با نسخه بتا

انتشار: 3 فروردین 1398
ورژن: 10.58.2.0
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود Snapchat 10.58.2.0 – اسنپ چت اشتراک گذاری عکس در اندروید با نسخه بتا

Snapchat اسنپ چت یک برنامه سرگرم کننده و عالی برای موبایل های هوشمندی اندرویدی می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط شرکت اسنپ اینک می باشد. این طراحی شده در راستای اشتراک گذاری تصاویر بین کاربران ایرانی است که شما می توانید عکس بگیرید و به دوستان خود ارسال کنید. این برنامه به شما امکان افزودن شکلک به صورت را می دهد که می توانید عکس های خود را زیباتر و جذابتر کنید. شما همیشه قارد هستید، عکس ها و پیام های دریافتی خود را ضبط و ذخیره کنید. داشتن شکلک های بسیار و جذاب از ویژگی های اسنپ چت می باشد که به کاربر این امکان را می دهد تا به عکس ها خود جذابیت و با مزه گی خاصی را ارائه دهد.

شاید برای شما نیز پیش آماده است که برای کسی عکسی ارسال کرده باشید، ولی بعد بعدا از کاری که کردید، پشیمان شدید؟ اسنپ چت یک امکان و قابلیت فوق العاده را در این زمینه ارائه می دهد که باعث شده شما از ارسال عکس هایتان خیالتان راحت باشد. قابلیت برنامه عبارت است از زمانبندی حذف تصاویر می باشد که مدت زمانی را قبل ارسال تعیین می کنید تا بعد از ارسال عکس به دوستان خود عکس شما در مدت زمان تعیین شده به صورت خودکار و از حافظه گوشی مقابل پاک شود. Snapchat در مارکت گوگل پلی توانسته با جذاب کاربران به خود، به مرز دانلود بالای 500 میلیون برسد ، بعنی نزدیک به یک میلیاد بار دانلود که کار هر برنامه ای نیست تا به چنین آماری دست یابد!

ویژگی های برنامه Snapchat

– وجود شکلک های مختلف با جذابیت بالا

– قابلیت تعیین زمان بندی حذف عکس ها بعد از ارسال

– امکان ذخیره کردن عکس های ارسال شده

–  ساخت عکس های بامزه و دوستداشتنی

– اشتراک گذاری عکس ها با دوستان خود

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.