دانلود InstaMessage 2.9.6 – چت آسان با کاربران اینستاگرام اندروید – اینستا مسیج

انتشار: 21 آبان 1397
ورژن: 2.9.6
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود InstaMessage 2.9.6 – چت آسان با کاربران اینستاگرام اندروید – اینستا مسیج

اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی در تلفن های هوشمند همراه به حساب می آید و دارای طرفداران بسیاری از ایران می باشد که روزانه خود را با این برنامه، از طریق اشتراک گذاری عکس خود را سرگرم می کنند. نحوه ارتباط با یک دیگر در اینستاگرام به شکلی است که کلا قابلیت چت را به نوعی از این برنامه گرفته است. InstaMessage یک اپلیکیشن کاربردی و کم حجم برای گوشی های اندروید می باشد که همانطور از نامش پیداست جهت فراهم سازی محیط امن و راحت برای چت کردن با کاربران دیگر در اینستاگرام است.

در کل این برنامه به شما اجازه می دهد به طور مستقیم با کاربران نزدیک که می تواند آشنا و دوست یا هر کسی دیگر به چت کردن بپردازید و به خصوصی چت کنید و حتی عکس ها را مشاهد نمایید. همچنین برنامه InstaMessage امکانات بسیاری دارد که می توانید با نصب به آن ها دسترسی داشته باشید، ولی سریع و امن بودن آن اولویت اصلی به عنوان یک برنامه چت میباشد. این برنامه در دو نسخه متفاوت در ادامه مطلب قرار گرفته که می توانید نسبت به نیازهای خود هرکدام نسخه را خواستید با یک کلیک به صورت لینک مستقیم دانلود نمایید.

ویژگی و امکانات های InstaMessage

– نمایش و امکان مشاهده کردن مشخصات عمومی هر کاربر

– امکان مرور و دیدن پروفایل های هر کاربر موجود در اینستاگرام

– امکان مشاهده کردن مشخصات چک کننده های پروفایل خود

– ساخت یک لیست از دوستان، آشنایان و … برای مرتبط کردن دسته کاربران

– وجود تم های مختلف برای فراهم سازی محیط چت مورد نیاز

– امکان استفاده از برچسب های جذاب هنگام گفتگو با دیگران

– امکان وارد شدن با حساب کاربری اینستاگرام خود با فیسبوک

– ارسال سریع و آسان پیام ها به کاربران

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.