دانلود Google Phone 24.0.216196427 – برنامه گوگل فون – مدیریت تماس ها در اندروید

انتشار: 20 مهر 1397
ورژن: 24.0.216196427
سیستم مورد نیاز: 7.0 به بالا
دانلود Google Phone 24.0.216196427 – برنامه گوگل فون – مدیریت تماس ها در اندروید

Google Phone گوگل فون یک اپلیکیشن اندرویدی عالی مخصوص مدیریت نمودن تماس های تلفنی در اندروید است. این برنامه نیز یکی از دیگر اپلیکیشن های محبوب و عرضه شده از سوی کمپانی قدرتمند گوگل است که برای سیستم عامل اندرویدی در پلی استوری خود گوگل منتشر یافته است و با نصب آن شما می توانید شاهد یک برنامه مدیریت کننده تماس های تلفنی فوق العاده باشید. بهبود تماس تلفنی و کنترل تماس با به روزرسانی برنامه تلفن برای Android 7.0 Nugat یا دستگاه جدیدتر از ویژگی های برنامه به حساب می آید. شما دریافت تماس ویدیویی Google Duo، حفاظت از هرزنامه و شناسه تماس گیرنده را دریافت خواهید کرد که البته این تنها بخشی از آن است. برنامه گوگل فون توانایی و قدرت بالایی در تشخیص پیام های هرز دارد که به صورت دقیق در این موارد بررسی می کند.

بسیاری از امکاناتی که شما در برنامه های پیش فرص موبایل تلفن همراه نمی توانید شاهد باشید را با یک نگاه در اپ Google Phone خواهید دید. به اکثر و به نوعی میشه گفت که به تمام ویژگی و امکانات برنامه در ادامه مطلب اشاره شده است که طبق گفته سازنده ترجمه شده و می توانید بیشتر با اپلیکشن گوگل فون آشنا شوید. Google Phone توانسته در مارکت گوگل امتیاز نسبتا کم 3.5 از 5.0 را با بیش از 100 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد که یکی از بهترین ها در زمینه مدریت تماس های صوتی برسد.

ویژگی های برنامه Google Phone

– حفاظت در برابر هرزنامه ها با هشدارها در مورد تماس گیرندگان از جمله تماس های مشکوک

– مشخص نمودن هویت تماس گیرنده

– چک کردن پیام های خود بدون نیاز به بهره گیری صوتی

– نوار جستجو چندین کاره برای یافتن موارد به صورت سریع

– برنامه کم حجم و ساده برای استفاده

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.